Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeni sürüm

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

Yeni sürümle lvl 16-19 için battleground ekleneceğini bugün duydum! Tam olarak bilmiyorum ama ya yine gelecek patchde ya da bir sonrakinde housing(ev) sistemine geçileceğini ve herkesin at alabileceğini duydum. Kaynak güvenilirdir yalan olacağını sanmıyorum. Şu an saat 06:00 kaptırmışım yine yarın ne kadar doğru araştıracağım. Eğer bu uygulamalar gerçekleşirse gerçekten süper olur. Belki ev gereksiz olabilir ama bence at kesinlikle şahıs için şart. Bu kadar yeniliğin yanında mutlaka başka yeniliklerde olacaktır...[hline]Sungur the Scout
Albion Kay Server
Sosyal ağlarda paylaş

Ya acıkcası bence bu yazdıkların IMKANSIZ. Oyun su an icin housing'e uygun degil ve at olayı da biraz sacma. Eger oyuna housing gelirse o zaman aynı UO'da da oldugu gibi b*ku cıkar. Insallah da olmaz bence. Su ana kadar patch'lerde yapılanlar bence SUPER olumlu (genelde), bu yonde giderlerse guzel olur.

SI'da super otesi guzel ve kelimenin tam anlamıyla da FANTASTIK. Bence kesin alinmasi gerek (ah bi de bize posta masrafını sokturmasalar!)...[hline]Odion - Level 50 Wizard
Yored - LEvel 50 Cleric
Brelenor - Level 50 Infiltrator
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...