Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tera Online

Zinxen

Öne çıkan mesajlar

Kore versiyonu ile kıyaslaman yanlış orda oyun nerdeyse 15. ayında ve kısmen releas edilmiş durumda.

Sneak peek öncesinde kadar var olan hatırladığım buglar;
/stuck komutu yok oyunda veya çalışmıyor sıkışıp kaldığınızda tek çareniz mobların sizi öldürmesini beklemek.
önce lag sandık ama sonra anladık ki Skill animasyonları geç geliyor hatta bazen arayüzde ki skiller kayboluyor.
npc lerde özellikle point ve cashing sorunu var.vs vs vs.öyle çok vahim sorunlar yok yani oyunun küçük bir geleceği var diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

ign prime key veriyor da, hesap actım key'i giremiyorum... girmeye calıstıgımda "This account cannot be updated at this time" diyip duruyor, public nickname de yaratamıyorum, profile management'ta da hicbir degisiklik yapamıyorum, hep aynı seyi diyor, baskasına oldu mu bu olay ?
Sosyal ağlarda paylaş

patladı da ısrarla serverların çöküşünün aşırı yüklenmeden değil küçük bir sistem arızasından kaynaklı olduğunu söylüyorlar.yani bizim serverlarımız canavar gibi filan demeye getiriyolar ama yemez tabi.şu anda da heralde preorder ların girebileceği küçük denemeler yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kfg said:

eu da ign'in verdigi kodu kabul etmedi ehueh, invalid code diyip duruyor, ign'inki us icin demek :...

us'de ip block varmıs sanırım middle east'i de kapsayan, benimki de ondan mı patladı ?

http://dl.dropbox.com/u/14076298/ZUploader/2012/02/07_21-09-00_CtajKL.png
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...