Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

Bittus said:

ucunbiri ve nameless. ses verin de gece için plan yapalım.

ben şöyle diyorum: ben nameless'ı korurum. ucunbiri de beni korusun. burada ucunbiri açıkta kalıyor ama onu da şu şekilde halledebiliriz.

nameless ucunbirini gozetler. eğer ona saldıran olursa kimliğini biliriz. bu durumda ucunbiri kendini feda etmiş olacak.

ya da namelessı ucunbiri korur. ben de ucunbirini. bu sefer ben açıkta kalıyorum ama çok önemli değil. kimliğini öğrenmiş oluruz en azından birinin.

şayet bize saldıran olmazsa kalan 2 kişi( shadowfury gece action'a girebiliyor mu bilmiyorum, öğreniriz girerse de np) birbirine saldıracaktır.

her türlü biz karlı çıkıyoruz yani.

dün siz ispanaki asarken yoktum bu öneriye cevap veremedim haliylen, ben birinci senaryoyu takip ettim, belli ki Bittus 2. yi takip etmiş.

bilemiyorum ama Sixoms mafya eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

Bittus said:

ucunbiri ve nameless. ses verin de gece için plan yapalım.

ben şöyle diyorum: ben nameless'ı korurum. ucunbiri de beni korusun. burada ucunbiri açıkta kalıyor ama onu da şu şekilde halledebiliriz.

nameless ucunbirini gozetler. eğer ona saldıran olursa kimliğini biliriz. bu durumda ucunbiri kendini feda etmiş olacak.

ya da namelessı ucunbiri korur. ben de ucunbirini. bu sefer ben açıkta kalıyorum ama çok önemli değil. kimliğini öğrenmiş oluruz en azından birinin.

şayet bize saldıran olmazsa kalan 2 kişi( shadowfury gece action'a girebiliyor mu bilmiyorum, öğreniriz girerse de np) birbirine saldıracaktır.

her türlü biz karlı çıkıyoruz yani.

dün siz ispanaki asarken yoktum bu öneriye cevap veremedim haliylen, ben birinci senaryoyu takip ettim, belli ki Bittus 2. yi takip etmiş.

bilemiyorum ama Sixoms mafya eminim.

şuna tepki veremeden zaten linç edildi. kim hangi ara oy verdi bilmiyorum bile.. siz tepki vermeyince de ucunbirinin nameless'ı koruyacağını düşündüm.
Sosyal ağlarda paylaş

abi aynı şeyi ben de düşündüm, ben ciddi anlamda townieyim ve sana güveniyorum eğer oyun bugün bitmezse kesin bu ikisinden birisi de mafya diyorum ama şöyle bir şey var; eğer sixomsu elersek ve oyun bitmezse ve geriye kalan mafya egoyagmursa adam double voter oldugu için tek başına istediğini indirebilcek, oyunu bile kazanabilir yani.

kafam karışık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...