Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

Günlerdir bu labirente kısılı kalmış harmonium üyeleri
sınırlarına yaklaşmak üzereydiler. Temkin ile paranoya arasında gidip
gelen ruh halleri tartışmalara histerik bir hava katıyordu. Herkes birbirini
yemeye başlamadan önce bir şeyler yapması gerektiğini düşünen egoyagmur, hedef gösterdiği
kimsede çoğunluğu toplayamazken sonunda tartışmaktan yorulan kalabalığı, tartışmalara pek katılmayan
cenxx'in şüpheli olduğuna inandırabilmişti. o sırada tartışmada olmayan, ateş yakmak için odun toplamakta olan
cenxx ise lancelion ense köküne bir hançer sokana kadar halinden memnundu. cenxx'in ruhu çağrılıp
gerçek kimliği sorulduğunda alınan cevap kimsenin hoşuna gitmemişti. Cenxx sıradan bir harmonium üyesiydi.

Gün 3, gece.
Özel rolleri olanlar ÖM atsınlar.
Konuşmak yasak.
Sosyal ağlarda paylaş

Gün 4, gündüz
1-Bu gece şanslı olmayı diliyordu. Geldiğinden beri her gece birini izliyordu ama şansı yaver gitmemişti. Nameless çalının içinde biraz kıpırdanıp daha rahat bir pozisyona geçti ve hedefini izlemeye devam etti.

2-Bu geceki hedefine erkenden karar vermişti. Gündüz'den beri gözü lancelion'un üzerindeydi. Çadırını lancelion'un çadırını görücek şekilde yerleştirmişti. Çoğunluk derin uykuya dalana kadar bekleyecekti. Bir gözü açık çadırın çıkışına bakarken uyuyor gibi yapıyordu. Beklediğinin aksine aradan bir süre geçtikten sonra lancelion etrafı kolaçan ederek çadırından çıktı ve kampın dışına doğru ilerlemeye başladı. Bunu fırsat bilerek hemen lancelion'u takibe aldı.

Az yakında kampa bakan bir tepeye gidiyor gibiydi. Ama nedense tepenin arkasından dolaşarak tırmanmayı tercih etmişti. lancelion'un az arkasında beraber tepeye çıktıklarında bir ağacın arkasına geçip izlemeye başladı. lancelion sessizce bir çalıya doğru ilerliyordu. Neden lancelion'un bu kadar temkinli olduğunu merak edip çalıya doğru baktığında, kamuflaj olmuş bir şekilde kampı izleyen nameless'ı gördü. nameless'ın arkasından yaklaşan lancelion'dan haberi yoktu. "bir taşta iki kuş" diye düşünerek olacakları izlemeye başladı. lancelion iyice yaklaştığında "hey nameless napıyosun burda ?" dedi. Nameless şaşkınlıkla arkasına döndüğünde yüzüne çarpan bir yumrukla yere yıkıldı. "puhauha bunu hiç beklemiyodun değil mi ? efendim bana yerini tam olarak söyledi.
burada olacağını biliyordum." Bir yandan konuşurken bir yandan da elindeki kılıcı biliyordu. "Şansın pek yaver gitmemiş ha ? Bir watcher olarak pek başarılı sayılmazsın. Neyse işimize dönelim. Bu gece kimse ölmezse ortam bu kadar kaotik olmaz değil mi ?" nameless gözlerinde bir ateşle hançerini çekip lanceliona doğru atıldı. lancelion'un biraz dengesi bozulsa da buna hazırlıklıydı ve kılıcını nameless'ın karnına sokmayı başardı.

İzleyici doğru anın geldiğini farketti ve arkasından yaklaşıp hazırlıksız lancelion'un başını gövdesinden ayırdı. "Bu babacum içindi seni manyak oç". Nameless'ın da hala nefese aldığını farkedip onun da işini bitirdi. "Bu da davamız için".

3. gece ölen Nameless Harmonium Watcher, Lancelion ise xaositect idi.
Gün 4, Gündüz
Hayatta kalan oyuncu sayısı : 9
Linç için gerekli oy sayısı 5
Sosyal ağlarda paylaş

oha lan
dedektif gg oldu, lancelion olsede townilerin azina s.... gider ayak
simdi lancelionun mesajlarini takip etmeliyiz oncelikle(bence)

ilk aklima gelenler
1-lancelion efendimiz yerini soyledi dedi namelessa saldirmadan once, bu recruit olduguna dair bi ipucu olabilir bence.
2-namelesstan once yeterince ozel oyuncumuz vardi
suan 9 kisiyiz
geride min. 2 mafia daha oldugunu saniyorum(biri babacumun takim arkadasi, digeri lancelionun masteri)
kalan max 7 townieden
ego doublevoter
bittus bodyguard
ucunbiri ise açiklamasi zararli olabilecek bir rolu oldugnu soyluyor. Bu rol vigilante degil kesinlikle. Doktorda oldugunu sanmiorm bodyguard doktor yerine geçer genelde.
geriye max 4 vasifsiz townie kaliyor
ama çok ilginç
bi skitzo
bi dedektif
bi doublevoter
bi bodyguard
bi tane unknown special role
biraz fazla degil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

2 eldir townie linç ediyoruz yalnız. ah ego ah 2 oldu bu ya. yazık olmuş cenxe, dün bakamadım ben. gerçi mafyadan birinin ölmesi iyi olmuş ama oyun çok karıştı, argüman doldu her yer. okuyunca da hepsi mantıklı geliyor şahsen. tunca güncel bir liste koyabilir misin yine hayatta kalanlar kimler?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...