Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

ispanak said:

He birde senden suphelenmedigimi soylemistim ama bi mesajlarini kontrol ettim, bana linççi diyen arkadasi gorelim birde

Buraya dikkat ediyoruz. Linç oyu cenxe. Peki neden. Asagida goruyoruz.

ucunbiri said:

linç oyu: cenx

ucunbiri said:

ucunbiri said:

linç oyu: cenx

Buyse said:

şu oyları verirken iki kelime yazın da drama dönsün

valla tamamen spyronun fikrinden yola çıktım, sessiz duran adam kesin mafiadır dedim, çömezim gerçi entrika bilmiyorum pek haha.

Spyroya uymus megerse. Bilir misin ki spyro oyunlarinda ilk oyu nub mafialari oltalamak için atar. Nub mafialar kan kokusu alip atlasinlar hemen yakalayalim diye. Bak hatta bana yaptiginiz wagona spyro ne demis.

Spyro said:

vagoncuların çoğu ya mafya ya da noob.. daha elde kanıt yokken oyuna katkıda bulunan birine niye çullanıyorsunuz ya..

Neyse spyro hakli olmak zorunda degil ama wagoncularin mafialigina katiliorm. Simdi senin wagonlarini gorelim bakalim. 1. cenxti zaten.

ucunbiri said:

ispanak çok heyecanlı evet, var onda bir şeyler.

linç oyu geri çekme: cenx
linç oyu: ispanak

2

ucunbiri said:

cenx said:

kime wagon yapıyoruz?

linç oyu geri çekme: ispanak
linç oyu: sixoms

haha, ne bileyim yabiri ölsün de oyun açılsın istiyorum.

3(nasil bir 3tur, nasil bir mafia mesajidir gorelim. biri olsunde oyun açilsin evet. kim için açiliyo oyun?

ucunbiri said:

linç oyu geri çekme: sixoms
linç oyu: abilify

4-5 kişi ön planda kafamda onlardan birisi sixoms diğeri abilify, geri kalan üç kişiye de yazmıştım zaten.
belli ki sixoms ilk günü atlatıyor.

4
sixomstan çektikten sonra birdaha sixomstan hiç bahsetmemende ayri bi guzellik

bunlar ilk linçten onceki linç oylarin hea
dahada konusmam, kanitlar konussun

suda surada dursun nazarlik
Sosyal ağlarda paylaş

Oncelikle bittus dan emin miyiz? Kerim skitzo idi. Bittus da townie.2 den fazla ozel rolu olan towni olacagini sanmiyorum. Aramizda ozel rolu olan birisi olsaydi anlardi bittus un yalan soyledigini ve tepesine binerdi.bu yuzden aramizda baska ozel rolu olan yok ve bittus masum.
linc oyu geri cekme x2 : cenx
Sosyal ağlarda paylaş

abi dediğim gibi. beni keserseniz mafya kazanmış oluyor bunu unutmayın. zeytinler için egoyağmur "HADİ VERİN SON OYU KESELİM" diye mesaj atmıştı. zeytinler ne çıktı hatırlayın. ondan şüphelenmem için bu yeterli değil mi?

ciddiyim kanımı dökecekseniz dökün ama townie olduğumu da bilin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben mafya değilim ve emin olun önemli biriyim daha önce de söyledim bunu kendimi tehlikeye atıyorum dedim.

ispanak ve Buyse'den neden şüphelendiğimi açık açık anlattım.
ha şayet olur da Buyse townie çıkar siz de ürettiğiniz garip mantıkla demek ki ucunbiri mafyaymis der beni de yollarsanız gg olursunuz, benden söylemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

egoyagmur said:

Bu arada seni kesersek neden mafya kazaniyor buyse.ozel rolun mu var?

hayır özel rolüm falan yok. ama sürekli townieler ölüyor. kala kala kaç kişi kaldı. şimdiye kadar kim için durun kesmeyin dediysem townie çıktı. hep aynı adamların gazıyla oy veriyor millet. dediğim gibi ölümüm belki yaşamamdan fazla şey anlatacak kalan townie arkadaşlara.

ondan son oyu verip öldürebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...