Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Mafia] Sigil'de Cinayet

tunca

Öne çıkan mesajlar

Biraz uzun bir mesaj olacak ama çok dikkatle okumanızı tavsiye ederim.
Öncelikle ipuçlarım;
BabacumMostors said:

sixoms
kerim
bittus
olivies
nameless
spyro
osso
fortuna

bu adamlar sunucu öldüğünden beri online olmamış geriye kalanlar bugün online olmuş hep

ispanak said:

oys kesilcek olasi mafyalar

BabacumMostors said:

buy arada osso sixoms ve bittus henüz onlien olmayan üyeler bence bu 3 ü düz townie geriye kalanlar şüpheli hâlâ

ispanak said:

kerim
olivies
nameless
fortuna

o halde isimlerimiz bunlar
fortuna hiç bulasmadigi için oyuna ilk 3lu daha olasi geliyo

Buyse said:

ispanak said:

olivies egoyagmurun soyledigi sey onun townie oldugunu direk kanitliyor zaten
ona karsi linç oyu vererek sende kendini gosterdin hemen
soyledigi sey dogruysa kesin townie
soyledigi seyin dogru olup olmadiginida ilk linçimizde ogrenebilecekken direk saldirman, arti hiçbirsey soylemeden yapman bunu
gg haci, mantikli bi açiklama bulana kadar suphelisin
zaten inaktiflerden birisin listedeki
linç oyu:olivies

adam haklı beyler. zeytinleri koydum listeye

Buyse said:

ben aldım geri

ispanak said:

buyse çekti bile no problem
ama olivies?

Buyse said:

illa tren yapacaz diyorsanız karışmam. ama dinleyelim bakalım bi.

Şimdi dikkat ettiyseniz sadece 3 kişiden alıntılamalar yaptım. BabacumMostors, ispanak ve Buyse.
Dünkü oyuna fazlaca katılamadım aktif olarak çok hızlı gaza gelip çok hızlı gönderdiniz Olivies'i. Dikkat ederseniz yaptığım alıntılamalardan BabacumMostors'a ait olan 2. mesaja baktığınızda, gündüz olur olmaz kendisinin 3 kişiyi direkt olarak townie diye deşifre ettiğini görürsünüz. Normalde townie olan birisi yapmaz bunu, işaret etmez yani townie olduğunu düşündüğü kişileri, kaldı ki bu ikinci hatasıydı. İlk hatası gündüz olur olmaz bir hedef listesi yayınlamasıydı.

ispanak da bu rolün altından güzel kalkıyor, sürekli olarak hedef gösterme eğilimi içersinde ve bunu yaparken de Buyse ile gayet koordineli, atılan mesajların zamanlarına bakarsanız Buyse ve ispanak'in kiler birbirine oldukça yakın, artı olarak aldıkları kararlar hep paralel.

ilk gün Buyse yine ilk olarak oy veren ve akabinde oyunu geri çeken kişiydi, yani milleti gaza getirip adamın ölceği belli olunca geri çekiliyor ki ikinci gün de aynısını yaptı, sürekli olarak hedef gösterip ondan sonra "yok abi önce bir dinleyelim, kendisi savunsun" şeklinde bir yaranma çabası içersinde.

BabacumMostors'un zaten kim olduğu açığa çıktı, bence 3 kişilik bir ekibin üyesiydi ve geriye kalanlar, neredeyse yüzde doksan eminim ki ispanak ve Buyse.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada hiç alakası yok ücünbiri. gayet samimiydi ben o son mesajda. durup dururken milletin gazıyla tren yaptılar. en son gelen lanceliondu sanırımi o gelmeseydi ölmeyecekti olivies. ben de oy vermedim sonradan dikkat edersen.

babacum'un bu oyun mafya olacağı bariz belli. bittus da bariz bence.

bittus'tan başlarım ben abi olaya. 2 gündür townie katliamı var yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

@ucunbiri mafia olduguna inanmiyorum ama yaniliyorsun
baslangiç olarak buradaki herkes farkindadir wagonlardan uzak durmaya çalistim hep. Iki wagona katildim sadece. Biri abilify digeri ise Olivies. Oliviese kendini savunma hakki sunalim dedim bende. Mesajlarimi okuyabilirsin, kesinlikle oldurelim demiyorum ama egoyagmuru wagonlamasina izin vermem dedim hep. Hea bunlar yetmediyse soyle bi ayrintiya dikkat çekeyim.
Wagonlarin durdurulamayacagi anlasildiginda, wagonu kim abilifya yonlendirdi?

ispanak said:

abi bu kadar bolunemezdik heralde ya
ya sixomstan vazgeçicez ya abilifydan yada smoketan
3unu birden kaldirmiyo tren

ispanak said:

abi artik fortunasi fln kalmadi ya
abilifya herkes
ben mafya çikacagina inaniyorum, dedigim gibi inaktif ve agresif bir oyuncu
gg abilify

peki abilify hangi gruba uye çikti? Anarchistler dimi? Peki ya Babacum hangi gruba uye çikti peki? Sence kendi takim arkadasimi ilk gunden linçletecek kadar gerizekali miyim?

Siz herkesi wagonlarken spyro ve ben sizi durdurmaya çalisiodk. Beni wagonlamaya çalisanlarinda ya mafia yada nub oldugnu belirtmisti zaten spyro. Ki bence hakli.

Buyse ise oyunun basindan beri bana guvenmedigini belirtenlerden biri. Sadece son mesajlara bakmamalisin bence. Son mesajlarda herkesin gozunu kan burudu resmen. Ben sixomstan supheleniyorum açikçasi. Biz savunma savunma derken kimseyi dinlemeyip buysenin çektigi boslugu dolduran o.
Sosyal ağlarda paylaş

ucunbiri said:

ispanak da bu rolün altından güzel kalkıyor, sürekli olarak hedef gösterme eğilimi içersinde ve bunu yaparken de Buyse ile gayet koordineli, atılan mesajların zamanlarına bakarsanız Buyse ve ispanak'in kiler birbirine oldukça yakın, artı olarak aldıkları kararlar hep paralel.

BabacumMostors'un zaten kim olduğu açığa çıktı, bence 3 kişilik bir ekibin üyesiydi ve geriye kalanlar, neredeyse yüzde doksan eminim ki ispanak ve Buyse.

Ilk paragraf için goster bakalim kaç hedef gostermisim ve ne olmus sonuç?
Ikinci paragraf içinde abi kendinde misin demek istiyorum. Ilk once bi konuyu dogru duzgun oku herseyi anla sonra gel. Abilify ve babacum ayni takimdan? Anarchlardan? Revolutionary leagueden? 3 kisilik takimda nasil abilify ben buyse ve babacum oluyoruz sana gore?
Lutfen onceki sayfalarida oku oncelikle. Sonra kararini verirsin anarsistmiymisim mafiaymiymisim doktor muymusum neymisim
Buyse sende galeyana getirmeden once bi anlat neden bittus ya. Ben bi anlamadim bu adamin suçu neymis?
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:

bence son oyu buyse atmalı, kimse atmasın. bakalım takım arkadaşına kıyabilecek mi sfşkladsj

şu ve o dönemde attığı mesajlar. ben zeytinleri korumaya çalışırken o o kadar emindi ki mafya olduğundan, bu da onun zaten mafya olmadığını bildiğini gösterir.
Sosyal ağlarda paylaş

Lancelion said:

ucunbiri'nin mesajı gayet güzel olmuş, mafya çıkanların mesajlarını biraz inceleyerek bugünü de bir mafyayla geçirebiliriz.

bu sefer wagon olmasın pls

lancelion benim yazdiklarimi okuduktan sonra, tum çeliskilere ragmen hala boyle mi dusunuosn
daha baskada soru sormicam zaten bu turn
Sosyal ağlarda paylaş

egoyagmur said:

Bittus said:

Abilify'ın mesajlar dikkat çekici evet ama oyunu arada bir takip eden bir townie de olabilir (ki bana öyle geliyor)

oyu ona kullanmak konusunda emin değilim o yüzden.

Bittus abilify i savunmus gecmiste. Linc oyumu veriyorum. Bu arada özel rolümü de aciklamak zorundayim. Benim oylarim 2 oy yerine geciyor. Gecen tur aciklamadim cunku dedektifin ortaya cikacagini, dolayisiyla doktorun onu koruyacagini dusundum. Boylece mafyalar direk beni oldurecekti. Su an doktordan rica ediyorum beni korusun. Olursem de sorun degil bunaldim pasif oynamaktan en azindan oyun acilir. Hem belki 2 mafya grubu beni infaz eder de bir townie kurtulmus olur.
linc oyu: bittus(2x)
Sosyal ağlarda paylaş

ispanak said:

ucunbiri said:

Ilk paragraf için goster bakalim kaç hedef gostermisim ve ne olmus sonuç?
Ikinci paragraf içinde abi kendinde misin demek istiyorum. Ilk once bi konuyu dogru duzgun oku herseyi anla sonra gel. Abilify ve babacum ayni takimdan? Anarchlardan? Revolutionary leagueden? 3 kisilik takimda nasil abilify ben buyse ve babacum oluyoruz sana gore?
Lutfen onceki sayfalarida oku oncelikle. Sonra kararini verirsin anarsistmiymisim mafiaymiymisim doktor muymusum neymisim
Buyse sende galeyana getirmeden once bi anlat neden bittus ya. Ben bi anlamadim bu adamin suçu neymis?

ikinci paragraf için grupları karıştırmışım evet haklısın, ama zaten Buyse ve sana herhangi bir yoldan bağlamadım onu dikkat ettiysen, ben temelde Buyse ve senin aynı gruptan olduğunu düşünüyorum.

ve yazdığın cevaplar ilk hedef gösterenin neden her zaman sen olduğunu açıklayabilmiş değil benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

egoyagmur said:

Zaten buda fail olursa vicdan azabindan kendimi keserim.olivies ten once bittus demistim.neyse son 2 oy go go go

ve ozur ego sen kizma kendine oliv benim suçum
ama adam harbiden oyunu hareketlendirim diye napcagni sasirmis
townie oldugu kesin tek kisi wagonlamaya kalkilmaz ki ya
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca ispanak, "kaç hedef göstermişim ve ne olmuş" diye sormuşsun bana ki hedef gösterirken tutarlı olman gerekmiyor mafyasın sonuçta, senin grubuna dahil olmayan her hangi birinin ölmesi kafi senin için.

oyunda polis varsa ispanak ve buyse yi incelesin hatta mümkünse bu sırayla, haklı çıkacağıma eminim.
Sosyal ağlarda paylaş

oyunda polis varsa direk seni incelesin bence
daha soruma cevap veremiosun
ilk hedef gostermek he
benim tek ilk hedefim olivies be
baskada wagon yaratmadim hiç
abi sadece saçmaliosn ve insanlarin sana inanmasini bekliosn
sun kanitlari yahu nerede ilk hedeflerim
bittusa 5 oy oldugu an geri çekerim oyumu zaten, adam bi triumph kartim var demisti, onu duymak istiorm once
ama senin saçmaliklarin yeter artik
babacumla ayni takimda diosn babacumun takiminin ilk uyesini ben oldurtmusum
buyse ile ayni takimda diosn bu sefer, buyse beni mimledigini kaç kere soylemis bilemiyorum
ilk hedef gosteriosn diosn, tek ilk hedefim olivies
YUH ULAN BITANESIDE DOGRU ÇIKSIN
Sosyal ağlarda paylaş

abi wagon gelmesin sakin aman ha
adamin ozel rolu var muhtemelen, doktor veya dedektif çikabilir
hatta bence bittus dedektif olmasi muhtemel tek insan suan
bu açiklamayi yapmasini istiorm sadece bulgulariyla beraber o kadari yeter bana
bittusa son oyu atana abanirim her yerde

ama lancelion gozunu seviym haksiz miyim ya
adamin soylediklerinin hangisi dogru? illa mafianin beni araya almasi mi gerekiyo anasini satiym
polis olayindan rahatim allahtan ama bu ucunbiri iftira atmakta sinirlari asti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...