Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eve solo

Suark

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Suark, yeni konu açmamak adına burda yazmayı uygun buldum umarım sakıncası olmaz :)

Solo pvp de minmatar-gunnery ve shiled gidiyorum. Şöyle bir yol ayrımına geldim; projectile canons alt skiller de artillery veya autocannon ogrenmem lazım. Solo pvp icin cok katı bir şekilde bu secimlerden birini yapmak zorunlulugu varmı, yoksa oynama tercihine göre her ikiside rakibe göre değişiyormu?

Gözlemim; Rifter ler genelde AC ve armor tank kullanıyor.

İlerisi icin (battel ships) artillery ve shield kullanmak solo pvp icin kotu bir secim olur mu?

Ayrıca pve icin bu skill tercihlerinden birini yapmam durumunda gemi ve fiting tercihleri oynayarak lvl4 mission yapabilirmiyim?

sevgiler

Dai Khan
Sosyal ağlarda paylaş

ikiside olur, gemisine durumuna göre değişir.
Solo için sana önerim,
RvB ye gir, ( ya da FW de olur ) ama RvB iyidir. Atla frige destoyera, saçma sapan fitler yap kendince, patla patlat paso.

Large AC t2 yapmadan önce med arty t2 yap, ( en azından small yap )
fantastik fitlerde kullanıosun. Mesela ben şimdi ( bu akşam olabilir mesela ) 3x sensor boosterlı arty thrasher yapıcam, frigleri 1 saniyeden az surede kitliyor, 2 shot atsam hesabı yapıyorum :p

Large lar çok zaman alır, önce medleri ve tank skillerini tamamla.

Ayrıca rifter'ı bide med shield la dene istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

Yanı ikisi farklı tarzlarda kullanılıyo. ya buffer armor gidiyosun, hız mız hak getire. kafadan girip drone ac le rakibin zayıf senın iyi olduğun range'de parcalıyosun adamı. parcalıyoda.
rupture, hurricane bu tarz icin daha iyi.

shield gidersen yine passive tank gidiyosun. shield hız kaybı yaratmıyo ama signature radius sorunu yaratıyo haliyle bunu durmadan hızlı olarak kapatman lazım. shieldlada daha vurkac takılıyosun. bunun icinde stabber uygun mesela.

Neden passive dersen, cap'i zayıf minmatar gemileri -ne kadar projectile'lar cap yemesede- mwd le beraber adam gibi repari boost yapamıyo.
ve evet bencede destek skillerini adam et t2 largelardan önce.

friglere cruiserlara med t2 turret takıp yapabilceklerine sasarsın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...