Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Efsane Clan Geliyor...

harristhegosu

Öne çıkan mesajlar

Eski sc tayfasi olarak yeni bi clan girisiminde bulunduk , eski olupta bize katilmak isteyen varsa squ ye basvuru yapabilir , ama tanidik olmaniz sart gibi bisi .
Clan adi henuz koyulmadi ama gorustugum kisiler icin isim problem degil zaten.

Simdilik mevcut olan oyuncularimiz

-- Darkswarm (Yalin Cokyasa)

14.03.1985 İstanbul , Universite biticek hala...

209 apm , 2 uneffective dragoon drop gibi inanilmaz taktikleri gelistirip sc oyununa katkisi olmustur.2003 wcg de finallere kadar cikmis ama elenmiştir kendisi. Bunun disinda pek bir basarisi yoktur.

-- Mel the one Armed(Melih Tosun)

02.09.1982 Muş , Universite biticek hala...

73 apm(tek el) , sadece tank ve turret basarak karsi tarafi bayana kadar push yapmasiyla unludur.

Bir coklarina gore oynadigi zamanda en iyi sc oyuncusu olarak gorulen Mel in , herhangi basarisi yoktur ki turnuvalara katilmazdi pek zaten.

-- Darvin (Onur Kazabilen)
19.08.1986 - istanbul , Sanirim Baytarlik mezunu.

Akıl dolu oyunlari ile taninan darvin her clande olmasi gereken biri , oyununu hergun gelistirip rakilerine baskı yapmayi sever.
Basarisi yoktur , nitekim basari saglayabilecegi turnuvalarda bana denk gelmiştir :S

Buyuk sihir turnuvasinda 20 sunken basip milleti kazimiş , gonlumuzde taht kurmustur o gunden beri...

--Turco(deli) ( Fatih Himmet)
27.05.1985 - istanbul
120-400 apm (hafta sonlari hizli oynar)

SC1 camiasinda bir idol , bir yaratici , bir fenomen olarak taninir. Archon drop u bulmus , gelistirmiştir. Darvin ile bi oyunda bir archon ile 40 kills yaptigi gozlemlenmiştir. Her clande olmasi gereken nese kaynagi bi arkadastir. Gamei de 1500 uzeri zergleri yendigide gorulmustur.

--Fireblade ( Emre APLOK)
29.02.1984 (Bu tarihte dogdugunu iddaa eder)
170 apm - sadece ortaokuldan bahsettigi icin sanirim ortaokul mezunu.

SC1 e kattigi pek bisi yoktur , gorduklerini uygulamaya calisir onuda zor yapar , gec kapar olaylari ama temiz ve saf bi cocuk oldugu icin clande.Bos dropshiple cliff yapmaya calismişligi vardir , bide benle girdigi bi combatta ettigi kufur ust kattan alt kata gelmiştir.

--squ (serdar bardemir)
12.11.1982 - istanbul

201 apm , wcglerde basarili isler yapmiştir anlatmaya gerek bile yok. hatta girdigimiz bi iddada sadece wc3 de final yolunda elemanin birini tc tower ile yenmistir.
Sc1de pek gorunmemis ama fps lerde otturmustur , wc3 de ki basarisi nedeniyle clande bulunmaktadir.

--harris (Sidar ozdemir)
düz lise mezunu.
23.04.1986 - sivas
270 apm , sc1 bi cok kisiye oyunu ogretmiştir , Turnuvalarda pek bi basarisi yoktur , nitekim turnuva adami degildir. 3marine basarak gelen goon u rax ve marinelerin arasina sıkıstırmak , 3 comsat 200 energy biriktirip comsatları attiktan sora pause etmek gibi taktikleri vardir.

Bi turnuvada alf ve kaiseri toplam 4 oyun 10 dakkada eledigi gozlemlenmistir.

--Oyman ( Eren memiş)
04.09.1985 - istanbul

120 apm , sc1 e cok katkisi olmus , ama kendisine bisi katamamiştir , dark yapip beni cok yenmiştir onuda solerim.
Taktik olarak gelistirdigi ozel bisi yoktur , genelde templar oynar.
Ama sc turnuvasina girip age of mythologyden koreye gitcek kadar cakaldir , o yuzden clande.

-- Bu tarz bi zaman kendini sc1 yada wc3 e vermiş ozelligi olan kisileri clane almak istiyoruz , bilginize.
-- Kisilerin ozel bi taktik gelistirmesi mecburidir .

Saygilarimla ,
Sidar Özdemir
Sosyal ağlarda paylaş

blacksun sadece efsane adamlari aliyoruz , uzgunum clan konseptine uygun degilsin.

Yeni bir katilim daha oldu.

Slasher(ozan deveci)
23.09.1980 - istanbul
109 apm - Eski efsaneler olsan slasher'da sc1 e cok sey katmiştir , reaver i indirdikten shuttle i devam move edip shuttle i ayni hizda tutma taktigini bulmustur . Sakli kentte bir turnuvada zaphodla girdigi 4 vs 4 goon microsundan 5 goon ile cikmiştir ayrica kendisi
Hosgeldin slasher

Saygilarimla
Sidar Özdemir
Sosyal ağlarda paylaş

yılların freelancer adamı slasher şimdi fevziyi çiğneyip başka klana girmez. o kesin bizim saflarda yerini alacaktır bir kere.

ayrıca bilek san'a facebookta saçma sapan şeyler ve iletiler koymaması şartıyla bir şans vermelisiniz bence.

hatta kesin yapın bunu, ne dilerseniz dileyin sonra benden. iki gram huzur bulalım.
Sosyal ağlarda paylaş

HAHAHAHAHA facebook iletilerime bile taktı adamlar yaa diyorum cok iyiym facebook iletilerime kadar takip ediliyorum biliyorum cekemiyosunuz sizden iyiyim diye ama cidden bişe sorcam sizcede harrisin cenesinin çaliştiği kadar ellerini ve kafası calişsa daha iyi bir oyuncu olmazmi hahahaha :)
Sosyal ağlarda paylaş

harri selam. hayırlı olsun efsane takımınız.
bwcl sc2 de güzel bir turnuva organize ediyo mümkün mertebe ciddi ekipleri istiyor çünkü 1000$ ödüllü. biz orada olucaz sizide bekleriz.tr den ne kadar çok takım olursa o kadar daha iyi olur kanısındayım.
http://starcraft2.ingame.de/bwcl/?m=news&s=121&newsid=102522

başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

son aldığım duyumlara göre aslında böyle bir klan bozması teşebbüsleri yokmuş.

lombak olmak için alacağı bedeli yukarı çekme çabasındaki heris'in suku ile birlikte düzenlediği bir oyunmuş bu.

bizim elimizde de bi kozlar var gibisinden olaya girip, sözleşme bedelinmi yukarı çekmeye çalkışıyorlarmış.

tamam lan heris sana emnrine vereceğim bir gemi ve gemiyi batırman kesin oloduğu için squba takımı alıyorum ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Daha dün Ozan'la konuştum telefonda. Bahsetmedi böyle bir klan oluşumuna girdiğinden. Buradan da anlıyoruz ki fake bu klan. Ayrıca Ozan hayatında hiç bir klana girmemiştir...Girmeye niyeti olursa da LombaK'tan başka bir klana gireceğini sanmıyorum. LombaK Rebellion'sa Ozan Han Solo'dur.

Ayrıca LombaK consume edilmez. Siirt Köy Hizmetleri Spor Chelsea'yi satın aldığı gün siz de bizi satın alabilirsiniz.

Lombak bir markadır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...