Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mayıs Ayı Masaüstü

scorch

Öne çıkan mesajlar

Rikkie said:

dasaaa said:

aslında ikinci dünya savaşında çıkan gazeteleri okumak lazım bi ara..

olm nazisevişgenleri aşk başlığı mı lan burası? masaüstü koyun..

fences sağolsun temiz gözüküyor.. quick hide olmasa bayağı dolu gibi aslında.

boş pl0x

+1

nazilerin nesini seviyorsunuz anlamıyorum size yapılsaydı nolcaktı hala aşık mı olcaktınız ?
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

herkes birbirine bişeyler yapmış zamanında. sen kimseyi sevmiyon mu yani lol. türkler çok matah ya sanki.

nazilerden kimseyi sevmiyorum evet

Türkler ne yapmıs şimdi bunu görünce ermeni soykırımı bıdıbıdı konusursun herhalde ?

neyse konuyu kitletmenin gereği yok bu kavgayla sen eğer insanların katledilerek öldürülmesinin sorumlusu olan kişilere hayransan bu senin problemin benim degil he sadece bir toplum arasında OoO ben nazilere hastayım abi dersen 1 kişi normal karsılar falan ama ters birine denk gelirsen ertesi gün nazilere sövüyor hale gelebilirsin dikkat et
Sosyal ağlarda paylaş

Cairne said:

barnacle said:

herkes birbirine bişeyler yapmış zamanında. sen kimseyi sevmiyon mu yani lol. türkler çok matah ya sanki.

nazilerden kimseyi sevmiyorum evet

Türkler ne yapmıs şimdi bunu görünce ermeni soykırımı bıdıbıdı konusursun herhalde ?

neyse konuyu kitletmenin gereği yok bu kavgayla sen eğer insanların katledilerek öldürülmesinin sorumlusu olan kişilere hayransan bu senin problemin benim degil he sadece bir toplum arasında OoO ben nazilere hastayım abi dersen 1 kişi normal karsılar falan ama ters birine denk gelirsen ertesi gün nazilere sövüyor hale gelebilirsin dikkat et

http://i.ytimg.com/vi/9BOG4p1-H2Q/0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

Goebels yada Göring falan sevilmez mi lan Nazilerden

ihhh
goebbels cok salak bir adam, almanlarda sevmiyordu zaten pek

goringde bildigin hortumcu balina, palyaco gibi giyindigi icin cok dalga geciyorlar (birde luftwaffeyi mafettigi icin ama o apayri bir konu asds) morfin bagimlisi herif zaten ayi gibi, bide kendi uniformasini kendi tasarliyor filan, savas donemi almnyasinda "mercedes goering in poposu sigsin diye tek koltuklu model yapmis" "goering dus alirken amiral uniformasi giyer" sakalari filan
birde gorgusuz herif yaptirdigi malikaneye nazilerin girdigi turlu avrupa sehirlerinden tarihi eser araklamis, dunyada hava kuvvetleri komutaniyken kendine ozel kara ordusu kuranda bir bu vardir heralde, adam royal guard filan kasiyor lol

goeringle ilgili en guzel geyigi loony toons cevirmisti ehuehu, goering bugs bunny ile karsilasir ve olaylar gelisir :

http://www.youtube.com/watch?v=o0NhlqGOzhM&feature=related

himmler de cok mal bir adam, SS in basi olmasa kimse tutmaz, yakalanmasida cok komiktir lol
Sosyal ağlarda paylaş

nazilerin tek hatası yahudileri kesmeye çalışmaları.. adamlar yahudilerle uğraşana kadar direk sınırdışı edip geriye kalan birlikleri cephede değerklendirslerdi bugün daha farklı bir avrupayla karşı karşıya olurduk.. ayrıca nazilerin yükserlmesine ön ayak olan I. dünya savaşını bitiren o ağır anlaşmaları imzalatan mal galip devletlerdir.. etki tepki olayı.. keynes kıçını yırtmıştı "bunlar 15-20 seneye ananızı şaapacaklar" diye dinlemediler..

ayrıca görüldüğü üzre içinde ileriderecede sanatsal ruh barındıranlara ülke yönetimini bırakmayacaksın "yeni bir dünya tasarlıyorum!" diye ortalığı skibbe atıyorlar.. hani yönetim kademelerinde danışmanlık pozisyonalrında olmaları iyi de.. direk en baş yönetici olmamalılar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...