Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Planetary Interaction skilleri

paranoya

Öne çıkan mesajlar

anladıgım kadarı ile:
remote sensing: gezegen çevresinde yapılan taramaların daha uzaklara erişmesini sağlıyor
planetology ve advanced planetology: gezegenin evrimi ve kaynakların çıkarılması için gerekli ( sanırım binalar bunların belli bir levelini istiyecek)
command center upgrades: command centeriniza bağlanabilecek bina sayısını arttırıyor.
interplanetary consolidation: en fazla 6 olmak üzere her level başına başka bir gezegene command center kurma imkanı veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni xpac ile gezegenlerin ekonomiye katkısı tam olarak nasıl? gezenlerden çıkacak madenler oyunda şu an mevcut olanlar mı yoksa farklı madenler mi olacak? Gezegenlerde kurulacak olan üretim tesisleri ile online olmadan maden cıkarılacaksa ekonomiye bol miktarda malzeme girecek ve fiyatlar düşecektir. Madencilerin bu na hazır olmasını öneririm :) haliyle hammadde fiyatlarında ki düşüş tüm fiyatlara yansıyacak ve ekonomi de fiyatlar biraz aşağı yönlü olacaktır. Fiyat düşüşlerinin daha ucuz malzeme ---> daha fazla pvp olamasını getirirmi? (kaybedeceğin herşeyin fiyatı daha ucuz ve daha fazla risk alma imkanı vs)

Eve- Dai Khan
Sosyal ağlarda paylaş

eleman uraşmiş hakkaten zamanı cokmus heralde :)

yane temelde baya güzel cıktılar ben gibi civilization oynamayi seviosaniz.. ama sadece "üretim de üretim" olan bişi + o dandik ara yüzle...
neymiş onca gezegenin topografik 3d modelinimi yapcaklarmiş.. bölesi daha iyiymiş servera yük olmasinmişta mişş...
he zaten planet tasarimlariyla serverin cok alakasi vardiya.. sirf tembellik aceleye getirilmiş bi çalışma.. birde üstüne yıllardir planliyoduk demiolarmi..
Planları: "yapalim lan şöle bişi ama detaylari düsünmeyelim ne gerek var günü geldiginde 2-3 buton kor sonra PI die satariz"

noble meal'lleride hayali asillerimiz yer artık..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya bu "expansionu" da dierleri gibi salliycaklar gidicek
noldu worm hole'lara? hechhhh
faction warfare ne oldu? yalan...

yane adam gibi expansion cikarsa bile sonra salliyo adamlar bu tyrannis anca "dust" pohuna yirtar belki consolculara şekil yapcaz die planet tasarimi yaparlar..

o deil
adamlar hala incarna için senior tasarimci/programci ariyo ya yok böle bişi.. 5 sene olcak nerdeyse..
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer PI beklenildiği gibi tutmazsa ve adamlar npc trade olayını kaldırırlarsa pos fuel,nanite paste vs fiyatları tavan yapacak, onu nasıl çözecek acaba CCP.

Onun dışında bence expansion değil de patch gibi olmuş bu pek bir şey beklemiyorum açıkçası. Umarım kış expansionu gerçekten güzel olur da kapatır bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Creed said:

ya bu "expansionu" da dierleri gibi salliycaklar gidicek
noldu worm hole'lara? hechhhh
faction warfare ne oldu? yalan...

yane adam gibi expansion cikarsa bile sonra salliyo adamlar bu tyrannis anca "dust" pohuna yirtar belki consolculara şekil yapcaz die planet tasarimi yaparlar..

o deil
adamlar hala incarna için senior tasarimci/programci ariyo ya yok böle bişi.. 5 sene olcak nerdeyse..

istasyona 500-600 kişi dockluyken incarna nın oluşturacağı lagı düşünsene, uygulanacak birşey değil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

heh glat incarnanın olayini kaçirmişsin
incarna geldiginde
o istasyonlarda fink atan kişilerin tamami
"başka" serverda olucak
yane şu city of heroes/villainsdeki gibin
o nedenle extra lag mag filan olmiycak
yada en azindan plan bu
büyük ihtimal ondan bu kadar uzamiş olabilir iş
incarna için extra server acmak icin "para" topluolardir belki :p
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
NPC Trade kalkacak deniliyor colonization yerine oturunca. NPC'nin 50m ye sattığı item 4M ye planetlarda mal ediliyor. 0.0 için bence harika bir gelişim oldu. Dün High Secteki Planetlara baktım hepsi yerlerde hayat yok. kaynaklar çok az dolayısıyla cycle amountlar istediğimin altında.heryerden kontrol edilebilmesi de harika olmuş. ama Chematicler çok kafa karıştırıcı gibi görünsede zaman ve emek verince ortaya güzel şeyler çıkıyor.

Bu arada Planetary Link yapabilen var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...