Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2010/11 Transfer Sezonu

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

Yem zaten bilae.

Bekleyin hele bir Gs'nin aldığı adamları görünce yine wtf olacaklar. Raad olun genis takılın. Arda, Keita hazır ve Gio, Kewell gibi yedeklerin varken winger almak da neyin nesiymiş. :)

Gio'yu almıyoruz bildiğim kadarıyla, Kewell'ın da uzatmıyoruz. Kanat lazım mı lazım
Sosyal ağlarda paylaş

stochu oynatacak td getiremez aziz. stoch da patlar. 3. ayda istediğim yerde oynamıyorum der. 5. ayda çok vuruyolar ayama der.6. ayda taraftar rerörö der. lig bitimine 10 hafta kala klbüye mahkum olur. total de 18 maç 2 gol 4 asistle sezonu kapatır. sonra da liverpoola transfer olur. transfer olduğu sezon ŞL de yarı final oynar
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

gençler daha haziran'ın 10'undan ağlamaya başlamış.

ağlamayın lan, söz mustafa pektemek'i almanıza mani olmicaz.

dedi 2 yaz boyunca keitaya, barosa laf atıp bi cacık olmaz bunlar diyen fenerbahceli.

AHAHAHAAHAHAA.

cidden 2 transfer sezonu o kadar ezmişiz, içinizde kalmış ki bir tane eli yüzü düzgün, avrupalı, genç bir adam alınca gaza gelmişsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

hala futbola 4 4 2 şeklinde bakan arkadaşlar var. bunların da özellikle gs li olması olması üzücü. ben geçtiğimiz sezon hiç klasik kanat pozisyonunda oynayan bi adam hatırlamıyorum. stoch öyle mi evet. stochun adı ilk çıktığında da nabıcaz lan bu adamı dedim. almadığımız iyi olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

fizban said:

gençler daha haziran'ın 10'undan ağlamaya başlamış.

ağlamayın lan, söz mustafa pektemek'i almanıza mani olmicaz.

dedi 2 yaz boyunca keitaya, barosa laf atıp bi cacık olmaz bunlar diyen fenerbahceli.

AHAHAHAAHAHAA.

cidden 2 transfer sezonu o kadar ezmişiz, içinizde kalmış ki bir tane eli yüzü düzgün, avrupalı, genç bir adam alınca gaza gelmişsiniz.

senin cidden tedaviye ihtiyacın var arkadasim.
üzülüyorum su durumuna.
paticik yönetiminin de sana yardımcı olması lazım el birliğiyle.
Sosyal ağlarda paylaş

elanonun neresi patladı. gsliler de sürekli aynı şeyi diyip duruyo. adam gol at asist yap dediler de yapmadı mı. adam xavi - iniesta ikilisinin xavi bölümünü baya güzel yaptı ama yanında iniesta görevinde ayhan olunca bi bok yapamıyomuş gibi göründü. adamdan dmc-amc görevi bekliyo herkes de o görevi dünyada yapan 2 bilemedin 3 adam var gerrard, lampard, ballack filan
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?29,4146560,4146814#msg-4146814
fizban said:

daha once izlemedim, izlediysem de hatırlamıyorum ama bu adam sabri nin zencisi gibi görünyüor videolardan.

http://forum.paticik.com/read.php?29,4146560,4148399#msg-4148399

Hoş orda da Keita iyi adamdır, iş yapar dediğimde paso önüme yok gol atamamış, asist yapamamış, zenci sabri diye direttiniz. Ne oldu sonunda gördük.

Ayrıca Elano patladı demek de bambaşka bir futbol anlayışıymış. önümüzdeki yaz da onu alıntılarız bir yerde illa ki.

-fin-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...