Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[MAFIA] Kingmaker Kayıt Konusu

Spyro

Öne çıkan mesajlar

başlığa kingmaker dedim ama acil oldu diye öyle yazdım.. bugün biteceğini tahmin etmemiştim öteki oyunun.. pek bir hazırlık yapmadım dolayısıyla..

eğer 15 kişi çıkarsa, kingmaker türünde bir oyun başlatabilirim yine.. oy çoğunluğu gerekmediği için fazla uzun sürmez.. bu sırada da orjinal bir setupa sahip yeni bir oyun hazırlamaya çalışırım =).. alışma oyunu gibi olabilir yani bu..

kimler var görelim..

bu arada azmo.. sen de oyun açsan iyi olurdu sanki be.. bir türlü senin oyununda oynamak kısmet olmadı eheh..

1-) blazkowicz
2-) Cassiline
3-) Farinal
4-) ShadowFury
5-) Vivi
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

katılmak isterimde nası oynuyosunuz
neye göre oynuyosunuz beceremem gibi sanki.
yok becerirsin lan çocuk oyuncağı derseniz yazın

kralların oyunu bu gökalp.. bence becerirsin =P..

daha önce oynattığım bir oyun.. kurallarını, oynanışını falan detaylı yazmıştım.. beceremeyecek bir şey yok.. yeter ki kuralları oku ve onlara uy.. gerisi sohbet =P..

şu ana kadarki liste:

1-) blazkowicz
2-) Cassiline
3-) Farinal
4-) ShadowFury
5-) Vivi
6-) Nosfe
7-) Bittus
8-) BabacumMostors
9-) kermit
10-) Fly
11-) Krusty
12-) RaidenXelRu
13-) cenx
14-) fede
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

katılmak isterimde nası oynuyosunuz
neye göre oynuyosunuz beceremem gibi sanki.
yok becerirsin lan çocuk oyuncağı derseniz yazın

sadece topikte konuşarak kimin hangi rolde oynadığını anlamaya çalışıyosun.

eğer town tarafındaysan suçluların kim olduğunu anlayıp onlar senin takımını bitirmeden önce hepsini linç etmeye çalışıyosun.

eğer anti-town tarafındaysan suçlu olduğunun anlaşılmaması için ve milleti birbirine düşürmek için manipüle etmeye uğraşıyosun filan.
Sosyal ağlarda paylaş

Bittus said:
bugün başlar mıyız? :P

15 kişiyi bulursak başlatırız.. zaten kurallar falan yazılı.. tekrar bir okuduktan sonra düzeltip ordan alacağım.. ama tam 15 kişi olmalı.. +1 veya -1 kurtarmıyor.. mafyalar, toplam oyuncuların 5'te biri.. dengeli bir orandı.. bundan önceki oyun gayet güzel geçmişti..

edit: dedim ama bugün erken kaçacağım sanırım.. dün çok az uyudum.. yeterli sayıya ulaşılırsa yarın start veririz artık..
Sosyal ağlarda paylaş

pro town ın biraz imba olması gerekli zaten.
mafyalar hem her gece birini öldürebiliyolar, hem de oyun başından itibaren birbirlerini tanıma avantajına sahipler.

(vigilante de birini öldürebiliyo ama onun bilmeden pro-town öldürme ihtimali de var. dedektif te gece başına 1 kişiyi öğrenebiliyo en fazla)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...