Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Düşünce Gücü.. :))

Bjork

Öne çıkan mesajlar

Aklımıza bi konu takıldı.. :)
"Hiç hasta olmuom lan ben hiç" filan dedikçe bu hastalık durduk yere seni buluo.. Lafını etmek yeterli yani.. Resmen onu çağırıyoruz..

Bunu biz hastalık deilde para oalrak çevirirsek ne olur?:)

Yani konumuz kısaca şu olucak..
Hiç hastalanmıyorum diosun (içsel olarak) 1 hafta geçmeden hastalanıosun.. Aslında sağlığın ile ilgili iyi bişey söliosun.. Para için nasıl bi cümle kurmak lasım ki seni bulsun 1 hafta içinde.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

hastalık konusunda hastalıgı çekmesemde hayatımın geri kalanında agzımdan cıkan laflar yada düşündüğüm şeyler gerçekleşyiro ve tamamen kötü şeyler

buna hiç trafik olmayan ve yıllarca hiç kaza olmamış ara sokakta.şimdi bu arabaya kesin çarparlar diyince 30 saniye içinde o arabaya arkadan çarpılması gibi

yada arkadaşımın yanındaki kız için yüzü çok güzel dediğim an cıkan kavgada kızın suratının bıcaklanması ve kan içinde kalması :)

lanetliyim.daha çok var :)
Sosyal ağlarda paylaş

fenerin denizlide verdiği şampiyonluk benim sayemde ama

maçtan önce herkes fener şampiyon derken ben fenerde en korktugum adam olanm appiah için vurucak vurucak kaleyi tutturamıcak şampiyon olucaz demiştim

appiah son dakkalarda atması gereken golu atamad :)

kendim için iyi düşüncelerim ben düşününce olmuyor mesela.bir anda oluyor düşünmeme fırsat kalmadan :)

ama kötü birşey düşününce kesin başıma geliyor.bu bikaç senedir oluyor ama.büyü müyü mü var acaba.kaç defa kursun dokturdum ama :).hani böyle ünlüleri gizli gizli gittiği gece kondularda falcılar kursun dökenler falan vardır.öyle birine gittim kadın avrupa yakasındaki kargalarr oluyordu nerdeyse :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında düşününce,düşüncelerinin bir sürünün boş,gereksiz,tekrarlanan ve genelde olumsuz olduğunu farkediyor insan,insanoğlunun yapısında var sanki biraz,daha çok geleceğe dair endişe gibi..
Hep olumlu düşüncenin hep olumlu şeyler yaratacağından tam emin olmasam da olumsuz düşünmenin bir faydası olmadığı kesin....
Bu yüzden fazla düşünmek yerine hayatı akışına bırakmak en iyisi,her işte bir hayır vardır lafını o yüzden severim,bazen olumsuzluklar/kayıplar da önemlidir,gelişimi,hatalardan ders almayı ve aynı hataları tekrar yapmamayı sağlar bu yüzden hani herşey olumlu olsun süper olsun demek yerine,hayatı akışına bırakmak lazım dediğim gibi,herkesin hayatının her zaman mükemmel olması imkansız...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...