Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu kacisss!!!

Ayarsiz

Öne çıkan mesajlar

ne yapalim ,, umudum char transferiydi,,,lvl kasmaktan baska bisey yok muhabbet yok oyunda ,,,adam castle siege yapiyor kazanamadi ve soyle dedi ya,waste of time dedi yaa,yani etrafimda kimse eglence icin oynamiyor... kimse kimseye guvenmiyor.. benim millettentoplam 2 milyon alacagim vardi adamlar dedikleri tarihte getirdiler... gerci daha once 1.5 milyon caldirmistim :) ama sonucta oyun oynuyorduk ... baktim eglenemiyorum ve baydigini hissettim.. ve ani kararla biraktim... tabi en onemlisi serverde turk olmamasi :(( cok kotu ya turk olmamasi
Sosyal ağlarda paylaş

sebepler kısaca soyle
-de-level farmerlar(ki engellenmesi en kolay olay ama geri zekalı developerlar anlamıyor adam lvl35e kadar kasıyo delevel ile 15e dusuyo ama hala penalty almadan d grade kullanabiliyo ve yine lvl35 statlarina sahıp oluyo cok zor birsey degil bunu engellemek ayrıca yesil renkli mobdan 1/2 acık maviden 1/4 para dusme gibi seyler yapmaları lazım)
-developerlerın kendi kafalarına gore davranması (bkz. ust madde)
-Çinden oynayan kisiler
-ayrıca oyun gercekten cok vakit istiyor haziran oncesi bol bol vaktim vardı haziran basında lvl55tim :) ama su an 1 saat bile ayıramıyorum dogru durust su an lvl58im o yuzden acc satıs yolları arıyorum ebay yamuk yapmazsa[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

Bir başka sorun da sizleri bilmem ama bana uzun zamandır sanki single bi oyunu internetten binlerce kişiyle birlikte beraber oynuyormuşum hissi vermeye başladı. En baba single oyunun bile zamana karşı koyamadığını düşünürsek line2'nin bayması çok doğal. Umarım WoW'da aynı şey olmaz...
Sosyal ağlarda paylaş

pvm ye dayali oyun her zaman bayar
çünkü artık yukardaki arkadaşında dediği gibi
bi yerden sonra sabah akşam para kazanıp birilerine birşeylere yetişmek için single oynuyoruz solo yapiyoruz
ve her zaman önünde ulaşman gereken birşeyler oluyor
bi yerden sonrada hepimize olduğu gibi ee zokarım diyip bırakıveriyosun
uo gibi max 2-3 haftalık bi kasıştan sonra bi yandan oynayıp bi yandan kasılan bi hale gelseydi oyun birşeyler olabilirdi
ama 3 ay oldu hala herkez durmadan kasıyor[signature][hline]Ben : pdef 724
Karik(68) : gave you 754 damage.
Sosyal ağlarda paylaş

içinde "çin" kelimesi olan sozlere hic bir sey diyemem elbette sinir bozucu durumlar yaratabiliyorlar.
lakin ben cinlilerle mutluyum, sonucta hareketleri ve yapacaklari belli, cinli gordugum zaman neler olabilecegini biliyorum.kaldi ki farmer olanlari bile iletişim kurmaya calişiyor
ve iletişim kurmaya calisan kimseden sıkıntı cekmiyorum.

-bu oyunda da sonucta bir lvl ve item sınırı var ve bu sınıra kolay ulaşılamaması sonuçta güzel bi hadise kimse conan gibi gezemiyor. lvl-item kasmasina bayıyorsanız, en basından beri belliydi boyle olacagi, zaman kaybetmissiniz devam etmekle. castle siegeler ise hala "guçlu" karakterler olmamasindan oturu haliyle sıkıcı bir goruntu oluşturuyor, ama değişmeyecek bir durum degil bu da.
-ırkdaslarla oynamak elbette zevkli ama ben grubumda bir turkle kasmaktansa bir cinli ile kasmayi tercih ediyorum.en azindan "az xp gelio ben gidiyorum" gibi diyologlarla ugrasmiyorsunuz.

yine de oyunun sıkıcı ona lafım yok. canınız istedikce yada zamaniniz oldukca girer oynarsiniz, clane flm girmesseniz de kimse size "lvl kasmiyorsun olmuo bole" demiyor.
oyunu oyun gibi oynamak demeye calistigim sey.

saygılar..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beliar, 31 Temmuz 2004 00:01 tarihinde demiş ki:
içinde "çin" kelimesi olan sozlere hic bir sey diyemem elbette sinir bozucu durumlar yaratabiliyorlar.
lakin ben cinlilerle mutluyum, sonucta hareketleri ve yapacaklari belli, cinli gordugum zaman neler olabilecegini biliyorum.kaldi ki farmer olanlari bile iletişim kurmaya calişiyor
ve iletişim kurmaya calisan kimseden sıkıntı cekmiyorum.

-bu oyunda da sonucta bir lvl ve item sınırı var ve bu sınıra kolay ulaşılamaması sonuçta güzel bi hadise kimse conan gibi gezemiyor. lvl-item kasmasina bayıyorsanız, en basından beri belliydi boyle olacagi, zaman kaybetmissiniz devam etmekle. castle siegeler ise hala "guçlu" karakterler olmamasindan oturu haliyle sıkıcı bir goruntu oluşturuyor, ama değişmeyecek bir durum degil bu da.
-ırkdaslarla oynamak elbette zevkli ama ben grubumda bir turkle kasmaktansa bir cinli ile kasmayi tercih ediyorum.en azindan "az xp gelio ben gidiyorum" gibi diyologlarla ugrasmiyorsunuz.

yine de oyunun sıkıcı ona lafım yok. canınız istedikce yada zamaniniz oldukca girer oynarsiniz, clane flm girmesseniz de kimse size "lvl kasmiyorsun olmuo bole" demiyor.
oyunu oyun gibi oynamak demeye calistigim sey.

saygılar..

Nokta...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beliar, 31 Temmuz 2004 00:01 tarihinde demiş ki:
falan filan..

sınıra kolay ulaşılmaması iyi falan demişsin
sınıra ulaşanlar çoktan ulaştı yanlız
sizin serverda varmi yada sen onların takıldıkları yerlerde mi takılıyosun bilemiyorum ama bizim serverda avadon maillar blue wolf lar havalarda ucusuyor +6 sls dolaniyor bir suru
1 kiside damascus var ve bi kiside hazard bowu yapti yapacak
ha diceksin sende yap
yanlız bu adamlar gunde 20 saat 2 makinadan kasan insanlar
anliyacagin normal bizim gibi oksijen soluyan insanlar değiller
bende gunde MİN 7 saat oynuyorum ki omrumun en asosyal zamanlarındayım şu an yinede gayet ezik kaliyoruz
lvl65 + blue wolf + 4 emi bow lu insanlarin yaninda
3 aydir oynuyorum ve 3 aydir arada bir lavuk gelirse yada arenaya gidersem yaptigim pvp haricinde yaptigim tek ama tek sey lvl kasmak
ha kasma oyuna bak dersende bakamasınzki ? dusuk lvlla yapabilecegin tek sey ortalikta sopar sopar dolanip millete kesilmek olur bundanda kimsenin zevk alabilecegini sanmiyorum
hic bi oyunda 2 gunde peygamber olunmuyor
ama en azindan birseyleri duzup biraz guclenip biraz olsun eglencene bakabiliyordun pvp yap gez takil sonra git eksik olan seyleri kas
ama bu zoktumun oyununda oyle degilki sabah aksam kasiyoruz

o grupta exp gelmiyo olayinada cok guldum
sen 8 tane lvl 60 takilip (ki ben lvl52 yim henuz ) antharas lairde 10k exp veren mobda oyle bi grupta 500exp ($aka gibi) alirsan yapman gereken tek sey "exp gelmiyo ben kacar" demektir bunu demiyosan orda yaptigin tek sey zaman oldurmektir onun yerine git townda otur chat yap ?[signature][hline]Ben : pdef 724
Karik(68) : gave you 754 damage.
Sosyal ağlarda paylaş

helal olsun abi tam bana tercuman oldun...
bide adamlar gunde 20 saat cift makinayla oynayip geyik te yapmiyor sadece mob kesiyor,mob kesiyor,,, ben arada sıkılınca party deki adama vuruyom falan adamlardan gelen tepki "if u do it again,i kill u" sakadan da anlamiyor:)

ama soyle bisey var biz kafamiza gore birilerini bulsak baya zevkli olur yani... yani kasarken beraber kasarsin geyik yaparken de beraber yaparsin benim sikayetim buydu,,,, oyunu cok ciddiye aliyorlar adamlar ya :)

ilerde chat transferi falan olursa turk clan i falan gelirim tekrar :)
icimde bi ukte kaldi bu turk clani :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 03 Ağustos 2004 00:35 tarihinde demiş ki: falan filan..

otur chat yap :)

dedigin herseye okey ama
ya demeye calistigimi pek anlatamamisim yada afbuyur anlayamamissin.
diyorum ki ; acelen ne? , adamalar simdi ulasmis vs. sen 3ay-5 ay sonra gel o duruma. kendini sıkmadan oyna, nolcak ?, L2 2 hafta sonra serverlari mi kapicak?

[Bu mesaj Beliar tarafından 03 Ağustos 2004 06:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok ben senin dedigini tamamen anliyorum
ama oyundan o sekilde zevk alan insanlar yani salla leveli takilayim ezik mezik eglence olsun hic yoktan die dusunmez cogu insan. oynayanlarin %0.0001 i bunu dusunur sende o gruptasin herhal hehe.
zaten bu tarz mmorpg lerde oyun daha guclu olup gucsuzu ezmek uzerine kuruldugu icin herkezde koyun gibi buna uyuyor
ha ki bide ben (ve goruyorumki bir cok forum mensubuda ) oyunu pvm deil pvp uzerine oynadigi icin
yapabilecegimiz tek sey olumune lvl kasmak
en kısırından döngü yani
Sosyal ağlarda paylaş

ta ma de cinliere
bokunu cikattilar guzelim oyunun.1 olduyordun 2 oluyor onu olduryorsun 4 oluyor amip gibi. tum pislikleri bilumum yapiyorlar. e da ne yapalim 3 ay sonra tek bashlarina oynarlar tum herkes rahat eder.bashladigidmaki oyunculardan 1 tane kalmadi.kimsede kalmaz bole giderse.[signature][hline]:NSRq:üXrüt:irht:kök
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...