Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[MAFIA] MAFYAKIBINON (tartışma konusu)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Bittus said:

ya doruk mesela neredeyse hiç mesaj atmamış. ona linç oyu verip konuşmaya zorlayabiliriz.

Krusty said:

o zaman smoke a verelim

yalnız şu kısım çok önemliymiş. bunu yapmasak patlıycaktık.

ayrıca benim doktor olayını uydurmam çok önemliydi ama inandırıcı olamadım. şahsen kendim bile inanmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

abi o doktorum dedin biz boncuk bulmuş gibi sevindik.
çünkü bariz belliydi senin düz townie oldugun ve doktorum ben demen kocaman bir kolpaydı.
aha dedim, bir şekilde doruk'u öldürtürsek gece zaten cass'ı alıcaz ve ihale direk krusty ve nosfe ikilisine kalacak diye ama cass zar attı ben çıktım dsafsa.
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

Ben inandım ben doktor olduğuna. Ben polisim deyince niye özel ismin var mı diye sordun ki? Düz townielerin özel ismi yoktur diye tahmin ediyordum.

cassiline'ın yazdığına dayanarak sormuştum onu. amaç hani doktor olayını sallayıp durumu garantiye almaktı. kendimi öldürtmekti ama olmadı. çok fena fail oluyoduk az kalsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Nosfe said:

Ben inandım ben doktor olduğuna. Ben polisim deyince niye özel ismin var mı diye sordun ki? Düz townielerin özel ismi yoktur diye tahmin ediyordum.
cassiline özel ismi oldugunu söylemisti, oradan yola çıkarak sormuş olabilir.

mafya açısından doktor yalanını yakalamak açıktı ama.
ulan zaten 3 kişiyiz, recruit skillimiz falan yok. adamlarda bomba, dedektif geceleri kill alan biri var. bir de üstüne doktor vermek aşırı OP kılardı townieleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...