Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[MAFIA] MAFYAKIBINON

Azmodai

Öne çıkan mesajlar

Farinal said:

Bittus said:

abi şimdi smoke'a bağlı durum bence. eğer smoke anti-town çıkarsa sıradaki Doruk olmalı. ama eğer townie çıkarsa o zaman nosfe ve krusty bizi manipule etmiş oluyor. çünkü ilk oyları onlar attı.

Krusty said:

lan sen doruk dedin bende tersine attım nalaka :X

Tamam işte. Biliyordu Doruku townie olduğunu. Kendi mafya çünkü. Townie çıkınca da hedef olarak sizi gösterecek işte.

Evet. O yüzden Doruk dedi zaten. Doruk townie o zaman herhalde.

Linç Oyu: Bittus
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

2 Mafya kestik o zaman. Güzel. Şimdi en merak ettiğim soru Doktor olduğunu iddia eden Krusty'nin neden Cassiline'i korumadığı. Onun öldürüleceğini biliyorduk kesin bir şekilde ve ona Cassiline'i korumasını söyledik hepimiz.

doktor fln değilim ben. doktor yalanını bilerek uydurdum beni kessinler diye ama yemedi.
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman mantıklı bir hareket yapmışın. Bravo.

Cassiline genede kurtarılamadı ama iyi oldu ölsün zaten mafyayı temizledikten sonra onuda bir şekilde yargılayıp en azından sürgün ederdik Roma'dan uzağa şöyle Kuzey Afrika'ya falan öldürdüğü masumlar için. Ölüm onun için iyi oldu. Yaptığı hataları kimseye söylemeyiz. Halk onu bir şehit ve kahraman olarak hatırlar. Roma'nın buna ihtiyacı var.
Sosyal ağlarda paylaş

cassiline eğer doruk'u öldürseydi gece işler sizin adınıza boka saracaktı.

krusty'nin doktor yalanı çok açıktı zira 3 mafya olan oyuna 4 pro townie çok fazla.

eğer doruk'u öldürüp beni araştırsaydınız gece ipler bize geçecekti ama ikna edemedik cassiline'ı.

doruk'un townie çıkması ve inatla doktorum diyen krusty'e rağmen cass'ın ölmesi nosfe ve krusty i manipüle ediyor gösterecekti ve birini linç edip diğerini de gece kesip olayı bitirecektik, yemedi fdshgfdh.

tebrik etmek lazım, pamuk ipliğine bağlıyken döndü oyun size.

ama tek şikayetim gelen özel mesajları falan direk cp'lemek falan serbestlik sınırlarını biraz ihlal etti. bir de böyle bir serbestlik ortamında farinal'ın rolü garip olmuş. ilk turn'den direk azmonun pm'i cp le hiç kimse dokunamaz sana gece ve gündüz yani.

dayanamadım attım bu mesajı zira oyun bitti gfdh.
Sosyal ağlarda paylaş

blazkowicz said:

krusty'nin doktor yalanı çok açıktı zira 3 mafya olan oyuna 4 pro townie çok fazla.

eğer doruk'u öldürüp beni araştırsaydınız gece ipler bize geçecekti ama ikna edemedik cassiline'ı.

doruk'un townie çıkması ve inatla doktorum diyen krusty'e rağmen cass'ın ölmesi nosfe ve krusty i manipüle ediyor gösterecekti ve birini linç edip diğerini de gece kesip olayı bitirecektik, yemedi fdshgfdh.

ama tek şikayetim gelen özel mesajları falan direk cp'lemek falan serbestlik sınırlarını biraz ihlal etti. bir de böyle bir serbestlik ortamında farinal'ın rolü garip olmuş. ilk turn'den direk azmonun pm'i cp le hiç kimse dokunamaz sana gece ve gündüz yani.

manası kalmaz ki o zaman oynama daha iyi. o rolün özelliği bence söylememek ve mafya öldürünce sürpriz olması zarar görmeleri
Sosyal ağlarda paylaş

blazkowicz said:

oncelikle, tebrik ederim, townie kazandi oyunu. Bittus da 3. mafya idi ve 3 lincle cok guzel geberiverdi, neyse boldla yazayim da kaciran olmasin...

BITTUS MAFIA IDI, TOWNIELER KAZANDI

ama burada black'e cevap vermek istiyorum. Ozel mesaj cplemek ayip falan degil, oyuna dikkat edersen HIC karismadim, pro town, townie ve anti town tartismasi bile varken. Biri benim mesaji cplerse, sizin de ayni sekilde bir mesaj uydurup c/p lemeniz isten bile degil. Her turlu stratejiye acikti oyun, ve gayet guzel oldu kanimca. Dedigin gibi herhangi bir sey tersine gitseydi mafya cok rahat alabilirdi oyunu ama alamadi...

Ben sahsen cok severek okudum her yazdiginizi, cok iyi oyun cikardiniz tebrik ettim. bu konuyu kitliyorum, obur taraftan devam edelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...