Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Spor animeleri

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

Adachi Mitsuru'nun herşeyi. Mangaları çok çok iyi bu herifin ya. Çizimler ortanın altında ( Karakter tipleri her serisinde aynı) ama mangaların kendisi çok iyi. Özellikle HxH, Katsu, Touch ve Cross Game iyiler. Cross Game yeni olduğu için animesini bulman kolay olur ama daha sönük bence diğerlerine göre.

Katsu boks, diğerleri baseball. Ama baseball diye okumamazlık etme, hata olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Buzzer Beater - Basketbol
Air Gear - Paten
One Outs - Baseball
Hungry Heart Wild Striker - Futbol
Eye Shield - Amerikan Futbolu
Monkey Turn - Motorcross
Major - Baseball
Bamboo Blade - Kendo
Dear Boys - Basketbol

Tavsiye edilenler haricinde bunlar var güzel olan, aralarından Eyeshield'i mutlaka izlemeni tavsiye ederim çok güzel.
Sosyal ağlarda paylaş

sQu said:

Buzzer Beater - Basketbol
Air Gear - Paten
One Outs - Baseball
Hungry Heart Wild Striker - Futbol
Eye Shield - Amerikan Futbolu
Monkey Turn - Motorcross
Major - Baseball
Bamboo Blade - Kendo
Dear Boys - Basketbol

Tavsiye edilenler haricinde bunlar var güzel olan, aralarından Eyeshield'i mutlaka izlemeni tavsiye ederim çok güzel.

One Outs'u spor diyerek küçültemem aklıma gelmişti ama söylemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bilmiyorum gördünüz mü ama Tokyo TV haftalık programına bakarken gördüm. Bleach'i geçmiş izlenme sıralamasında bu hafta. Naruto'nun ardından 2. sırada.

Inazuma Eleven

Yeni bir anime ve Tsubasa tadında bir havası var. En azından gol olması 2 bölüm sürmüyor. :D

Komik, eğlenceli bir anime.

Konu

Ortaokul öğrencilerinin 11 kişisi bile olmayan bir futbol klubü üzerinden başlıyor. Şimdiye kadar Tsubasadaki gibi özel vuruşlar dikkatimi çekti. Kaleciler ise özel kurtarışlar sergiliyor. Ana karakterlerden en öne çıkanı şimdilik takım kaptanı ve kaleci Endou. 5. bölüm yayınlanmış ama ancak 3. bölümü izleyebildim. 4 ve 5 indirme sırasında. Şimdilik eğlenceli gidiyor. Açılış müziği berbat :D Uyarmadı demeyin.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
vaperon said:

Bilmiyorum gördünüz mü ama Tokyo TV haftalık programına bakarken gördüm. Bleach'i geçmiş izlenme sıralamasında bu hafta. Naruto'nun ardından 2. sırada.

Inazuma Eleven

Yeni bir anime ve Tsubasa tadında bir havası var. En azından gol olması 2 bölüm sürmüyor. :D

Komik, eğlenceli bir anime.

Konu

Ortaokul öğrencilerinin 11 kişisi bile olmayan bir futbol klubü üzerinden başlıyor. Şimdiye kadar Tsubasadaki gibi özel vuruşlar dikkatimi çekti. Kaleciler ise özel kurtarışlar sergiliyor. Ana karakterlerden en öne çıkanı şimdilik takım kaptanı ve kaleci Endou. 5. bölüm yayınlanmış ama ancak 3. bölümü izleyebildim. 4 ve 5 indirme sırasında. Şimdilik eğlenceli gidiyor. Açılış müziği berbat :D Uyarmadı demeyin.

Göz atayım bir, güzel ve bilinmedik bir öneri. Saol
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...