Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TeamSpeak Server

nixniz

Öne çıkan mesajlar

Nefr said:

olsun negzel, fazla server goz cikartmaz

hem ts bu, digeri vent

ben vent severim gerci ama ts tercih eden vardir belki

Nefr sana kanalda yetki versem iyi olurdu ilgilenebilir bi itibar bırakıyorsun :)

kanalda sınırsız sub-channel açabiliniyor hatta sub-sub-sub-channel filan
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Bölünmeye değil Ayrışmayı önlüyoruz Vent serveri lisanslı serverdir diye tahmin ediyorum kaç kişilik ? 5 - 10 ?

Dolu girilmiyor diyor arkadaş lar 5000 kişilik offical lisanslı bir TS servermi Full dolu vent e mi girmeye çalışırsın ?

1kişilik yer kalan vent te 3 arkadaşın gidince ayrılmıyormusunuz ?
Sosyal ağlarda paylaş

Vent 25 kisilik ayrica herkes alisti yani, ts3'un daha iyi oldugunu ben de biliyorum ama suan icin biz su halinden memnunuz. Hic server dolma sorunu olmadi 16 17 kisi oldu max zaten. Gerek yok 109123190238lerce slota, o kadar cok oynayan olmuyor zaten.

Ama katiliyorum, 2'ye ayirmak sacma suan icin vent yeterliyse ventte kalinmali.
Sosyal ağlarda paylaş

Server dolmadan ekstra server kapasitesi kiralamaya gerek yok. Şu ana kadar kullanıcı limit problemi yaşanmadı.

Serveri bizim serverda olduğunu varsaydığın problemler için kurduysan gereksiz yere zahmet etmişsin, bizimle kontak kursaydın daha detaylı konuşurduk.

Ama dediğim gibi tercih tercihtir, teamspeaki, tercih ederim, teamspeak kullanırım diyorsan tabii ki istediğin serverı seçme hakkın var, ona diycek bişeyim yok. Ama beklentin vent serverdaki insanların teamspeak'e geçmesi ise herkesin seçimi kendine ait tabii, arkadaşlar kendi kararlarını verecektir haliyle
Sosyal ağlarda paylaş

bende gelmeyi düşünüyorum ama bazı merak ettiğim şeyler var.

mesela darkfall gibi hep bir faction içinde olmak zorunlumu yoksa bireyselde olabiliyor mu? ayrıca skill ve stat sistemi uo gibi sınırlımı yoksa df gibi uçsuzmu?

birde lag, bug gibi problemler varmı hala? betasında lagdan pek fazla oynayamamıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...