Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Scott Pilgrim vs. The World

progamer

Öne çıkan mesajlar

• 5 yıl sonra ...
  • 5 ay sonra ...
"Scott Pilgrim must defeat his new girlfriend's seven evil ex-boyfriends in order to win her heart."

Filmi izlemedim ama yukardaki açıklamayı okuyunca bir tür meriç la bu deyu düşünmedim değil. Halbuki seviyorsan gitsin konuşsun, zaten kızın gönlü varsa her türlü olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

"Scott Pilgrim must defeat his new girlfriend's seven evil ex-boyfriends in order to win her heart."

Filmi izlemedim ama yukardaki açıklamayı okuyunca bir tür meriç la bu deyu düşünmedim değil. Halbuki seviyorsan gitsin konuşsun, zaten kızın gönlü varsa her türlü olur.

farkli tadlardaki filmi seviyorsan ve de director of photography azicik ilgini cekiyorsa oyle ya da boyle hosuna gider abi film..

ara ara acar eglence icin soyle bir goz atarim. "keske gotum yeseydi de sinema ustune bisiler okuyayadim, az vaktim olsaydi da kendim de cekim yapabileydim" diye hayiflanirim.

hani su filmlerin cekim lokasyonlarini bulan adamlara bile ozeniyorum. her neyse kendimden degil de filmden bahsediyorduk zaten. hastasiyim abi. absurd bir konu nasil muhtesem derecede hesaplanmis bir sekilde anlatiliyor bunu izliyoruz... ha filmin kendisi de cok eglenceli zaten. retro arcade gaming, cizgi roman seven ve oyle ya da boyle bi rock grubu kurmus insanlarin buyuk bir kismi sevmistir sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 yıl sonra ...

ilk 5 yılda bir kere uplanıp övülmüş, ben de ikinci 5 yılda uplayıp öveyim bari. ilk geçen yıl izlemiştim ama bir kere daha izledim en son, bayağı eğlenceli adaptasyon her bakımdan. hatta bence yönetmenin diğer daha meşhur filmlerinden daha eğlenceli olmuş. çizgiroman tarzını live action'a başarılı geçirebilmeleri ama özellikle hoşuma gitti.

çok iyi bir de.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...