Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TSL: Trabzonspor - Galatasaray- (21.03.2010 @ 19.00)

aquila

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

BulletRide said:

Rewendor bu arada yapma ya, Volkan BAYA kötü kaleci

Türkler arasında en iyi bence şu anda.

Ha ama adamın konsantrasyon sorunu mu kafa sorunu mu başka bişey mi bilmem bi problemi var, ara ara kontak atıyo saçma sapan işler yapıp abuk subuk goller yiyo, direklere falan çarpıyo. Hani genel olarak iyi ama ara ara saçmalıyor.

Rüştü'yü ilk sıraya koyarım, genç diye biraz önyargım olur ama Onur ile Volkan arasında da Onur derim.Neyse konu kaleciye geldi en iyisi LEO
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

sizin mantıklı msjlarinza bir bakalım istersen ??
Baroşun pozisyonda bagriz hakeme tepki var,ama yok futbolcuya atmıs topu fln filan böyle kıvırıyorsunz..
Caner elle aldı topu önüne onu kıvırdınz..
Sabrinin adamin koluna yapıstıgı cok net görünüyor,kendi düştüye kadar kıvırdınz..
Bunlar mi cok mantıklı yorumlar =?
Ben sadece gördklerimi söyledim..Sabri tutmadysa tutmadi de,baros atmadiysa atmadi de... Yenildinz diye bu kadar atarlı olmna gerek yok

Kovuldun... 9 köy muhtarlığı.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

Baroşun pozisyonda bagriz hakeme tepki var,ama yok futbolcuya atmıs topu fln filan böyle kıvırıyorsunz..
Sabrinin adamin koluna yapıstıgı cok net görünüyor,kendi düştüye kadar kıvırdınz..
Ben sadece gördklerimi söyledim..Sabri tutmadysa tutmadi de,baros atmadiysa atmadi de... Yenildinz diye bu kadar atarlı olmna gerek yok

adama bak, macta kararlari biz verdik sanki, herkes kendince yorumunu yaziyo, herkesin yazdigina sacma sapana atarlanip cevap veren sensin, hani karsi dusunceni duzgun savunursa bisey demeyiz de, sen ilkokul cocugu gibi yazdigin icin sorun oluyo.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

applev0dka said:

adama bak, macta kararlari biz verdik sanki, herkes kendince yorumunu yaziyo, herkesin yazdigina sacma sapana atarlanip cevap veren sensin, hani karsi dusunceni duzgun savunursa bisey demeyiz de, sen ilkokul cocugu gibi yazdigin icin sorun oluyo.

belki gerçekten ilkokul çocuğudur?
Sosyal ağlarda paylaş

Elmavodka; burada Galatasaray'ın çatır çatır galibiyeti hakettiğini, maçın hakkının 3 puan olduğunu, ya da Trabzon'un kötü takım olduğunu söyleyen yok.Hakem Sabri'ye kart verebilirdi, ama Trabzonlu kendini öyle bir bıraktı ki hakem kart niyetinde olsa bile çıkaramazdı.Caner'in golü replaylerde gerçekten çok bulanık çıktı, en azından ben öyle izledim.Karara saygı duyuyorum.

Galatasaray yenildi 1-0, sen burada böyle yazarken skor 2-0, 3-0 olmayacak.Hücum oynamaya çalıştık deplasmanda, çok boşluk verdik hatalı bir taktikti, daha kaç hafta var.Yanılgıya düşüp, Galatasaray'ın puan kaybına manyak gibi seviniyorsunuz ama tavşan atlet Bursa şu an.Yarına odaklanın.
Sosyal ağlarda paylaş

Buddha said:

cado said:

applev0dka said:

@Rewe
En kritik hata gol demişssinde..Sabrinin verilmeyen kırmızısı nolcak ?
Yada Baroş'un verilmeyen sarısı(verilse fener macinda cezali)
yine başladınz hakem rörör'ye
tek kart verilmeyen pozisyonlar onlardı zaten? hakem karşı takımada hiç kart göstermedi

Niye abi yeni kural mı geldi bir takıma gösterince öbürünede göstercen diye?
söylemek istediğimi popondan anlamasan daha güzel olcak.demek istediğim hakem genel olarak kötüydü.öyle bir bahsetmişsiniz ki hakem gs yi tuttu ts nin hakkı yendi dercesine.ha kötü oynadık kaybettik orası doğru hiç bir yenilgimizde hakemi bahane göstermedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sezon şampiyonluk Bursa'nın hakkıdır , 150-200 milyon euroluk takımlardan bahsediyoruz , avrupanın neresinde bu takımlar .Lyon , Bordo , Porto gibi takımlarda aşağı yukarı bu bütçelerle avrupa şampiyonu olabiliyorlar , biz napıyoruz avrupada yokları oynuyoruz , ligde gs yenildimi Fenerliler ZAAA , FB yenildimi gs lılar ZAAA nereye kadar bilmiyorum sonsuza kdr böyle gidecek herhalde , bari bi anadolu takımı şampiyon olsunda bizim milyon euroluk eşekler akıllanır belki bişiler olur..
Sosyal ağlarda paylaş

Tenekeadam said:

Haftaya bol kartlı bol cezalı bir derbi olsun.Kazanan kaybeden 2-3 hafta kendine gelemesin iştiyor yüreğim. Hadi olm emre ortalığı ger hafta içi,keita vedersonla kavga et,arda semih abine yumruk at.

Benim derbiden beklediklerim bunlardır.

emre'den beklentide bulunma, kişiliği yönünde gereken hareketleri zaten yapacaktır deyyus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...