Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Baba

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

vaniLLe said:

süper baba cok tatli, huzur verici bi diziydi. türk dizi tarihinin en iyilerinden diyebilirim ama en iyisi demek yanlis.
her birisinin verdigi tat ayri cünkü.
eksik bu anket yegen.

+1

Topu topu zaten çekilmiş 5-6 tane güzel türk dizisi var tv tarihimiz boyunca, onların arasında mutlaka yeri var ama bir numaraya süper baba oturmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Karanlıkta Koşanlar vardı haluk bilginer+uğur yücelli, onun üstüne polisiye çekmediler bu memlekette.

Bir de Hayalet vardı mehmet ali alaboranın oynadığı, HBO tarzı dram, onun üstünden de şimdi geldiğimiz nokta "BEHLÜL GİDİYOR!1?!?" diye bir kızın bayıltılması ve bunun üzerine merdivenlerden düşerken görünen kıç çatalı gibi ögelere dayanan dram türü dizi, aynı gün aynı saatte yayınlanıyor.

Bu dizilerin ikisi de 10 bilemedin 15 bölümle yayından kaldırıldılar.

Binbir Gece 90 bölüm yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Karanlıkta Koşanlar bayağı güzeldi de fazla amatör kalıyordu, ki normal ilk defa bir polisiye gerilim çekmeye çalışıyorlardı. Bir de tabii aşırı derecede abartılı kalıyordu. Hani bir anda hikayeye dahil olan "lan sen nerden çıktın" dedirten karakterler, ya da tam Agatha Christie kitaplarından fırlama uşaktır kahramanlardır falan, hani özgün değil aşırı derece standartizeydi o yüzden de yapmacık kalıyordu. Yine de türünün türkiyedeki ilk ve tek örneği için gayet iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

süper baba, ikinci bahar, kaygısızlar, tatlı kaçıklar, tatlı hayat, alacakaranlık, sıcak saatler vs yayınlandıkları döneme göre dünya standartlarında kaliteli dizilerdi gayette.

tatlı kaçıklar herhalde mehmet ali erbilin içinde bulunduğu nadir iyi projelerdendir. perfect strangers dan arak olsada dizinin yapısı gayet güzeldi.

yukardaki dizilerin en büyük özellikleri oyuncu seçimi olarak gerçekten oyuncu olanlara ağırlık vermesiydi. öyle önüne gelen manken ve şarkıcıyı oynatmadılar. oynattılarsada konuk oyuncu olarak oynattılar en fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

süper babayı iyidi diye hatırlıyorum
ikinci baharı da hiç sevmezdim diye hatırlıyorum

tatlı hayat mükemmeldi komedi olarak
bide bi sitcom daha vardı show de 1 sezon falan gösterirdi
metin akpınar oynuyordu çat kapı idi sanırım adı o da güzeldi

yine show tv de 2 bölüm gösteririp iptal edilen bir korku/gerilim dizisi vardı farklı bi projeydi tutmadı

ama en kralı sıdıka idi.
Sosyal ağlarda paylaş

Gaap said:

tatlı hayat ı unutmuşum bak o istisna.

birde ben tee dada iken böyle starda yayınlanan kadın bir mafya "anasının" oldugu bir dizi vardı, belki dada halimle çok hoşuma gitmiştir ama komedi oalrak o istisna olabilir birde.

ana imiş zaten dizinin adıda. ne severdim.

bildigin epikmiş hatta.

http://www.youtube.com/watch?v=2GPbxt0Rd6E
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...