Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dyna'nın keline mum yapıştırma vaki geldi! Doom gunun kutlu olsun dyna

Voys

Öne çıkan mesajlar

Evet 1 yıldır heyecanla beklediğiniz doğum gününe sadece 2 gün kaldı. Sabırsızlıkdan öleceğim ekran karşısında. Doğum günün kutlu olsun

Dyna'nın keline vurur

*şlap* *şlap* *şlap*
[i][signature][hline][i]nickim : voyik üç değil voys (3 = e)
Sosyal ağlarda paylaş

Ana MAşşallaaaah!

BaLonlu görmek isterim ben onu...ehiehi hemde keloş balonlu..
tepesi parlak balon...

*!kafasının 2 aydır cıscıvlak sıfır km olduğunu çaktırmaz*[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!

[Bu mesaj Marduk tarafından 32 Mayıs 2012 25:61 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nice senelere[signature][hline]Gözlerimi gözlerinden alamıyorum her bakışımda, orada kendimi görüyorum seninle elele...Saçlarına dokunurken korku doluyor içime o kadar yumuşaklar ki incitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın dudaklarına her temasında esir oluyorum sana sen öptükçe daha fazla öpüyorum sen istedikçe daha fazla istiyorum...Bunları tekrarlamaktan hiç bıkmıyorum çünkü gözlerin aynam,saçların acıma duygum,dudakların zindan oluyor bana ve sana olan sevgim her an artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bu dyna var ya parti verir cagirmaz beni[signature][hline]Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür

it's teargas in my eyes // Gizli bahçem

Sosyal ağlarda paylaş

hepi doom day[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...