Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Abi adam sevdiği için hala kıza ne olur onu düşünmekte, durum üzücü yani. Aynı şeyi yaşadığım, aynı şeyi hissettiğim için yapmıyor olmasını izlemek bambaşka bir dram.

Eminim o çok düşünmüştür adamın altına yatarken sana ne olur, planlarına ne olur, insanlara bir daha aynı şekilde güvenebilir misin.

Ama yooo, o çok pişman. niye pişman olsun ki, kız daha bir bedel ödemiş değil, çok komik bu kadar rahat oynatıyor olması parmağında. Adama gitsen o da sana güler. Hepsi devam edecek bak gör. Başkalarını incitecekler. Durum "ZAAA İNTİKAM"'ın baya ötesinde ama bunu görebilecek perspektife henüz sahip değilsin. Haksız olup hiç etkilenmeyecek olamaları çok üzücü. Gerçekten haksızlık yani sana.

Eğitim hayatı bitmez, ama o "söyleme valla bırakırım okulu böhüeeaa" yaparak seni manipüle etmeye hala devam ediyor. Yesinler.
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Abi adam sevdiği için hala kıza ne olur onu düşünmekte, durum üzücü yani. Aynı şeyi yaşadığım, aynı şeyi hissettiğim için yapmıyor olmasını izlemek bambaşka bir dram.

Eminim o çok düşünmüştür adamın altına yatarken sana ne olur, planlarına ne olur, insanlara bir daha aynı şekilde güvenebilir misin.

Ama yooo, o çok pişman. niye pişman olsun ki, kız daha bir bedel ödemiş değil, çok komik bu kadar rahat oynatıyor olması parmağında. Adama gitsen o da sana güler. Hepsi devam edecek bak gör. Başkalarını incitecekler. Durum "ZAAA İNTİKAM"'ın baya ötesinde ama bunu görebilecek perspektife henüz sahip değilsin. Haksız olup hiç etkilenmeyecek olamaları çok üzücü. Gerçekten haksızlık yani sana.

Eğitim hayatı bitmez, ama o "söyleme valla bırakırım okulu böhüeeaa" yaparak seni manipüle etmeye hala devam ediyor. Yesinler.

sadece sevmekle ilgili bi durum diiil bu insanlıkla ilgili..adam böle bişey yapıp sonra huzur bulmıcaksa bi anlamı yok.. oturup böle birşeye kafa yorup intikam almasıda önemsediğinin göstergesi ona bakarsak ?
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ninja kaplumbağalar serisi bittiğinden beri intikam almayı kötü görmüyorum. Ama ayarı kaçırmayacaksın.

Pratikliği ve işlevselliği yadsınamaz, ve adalet çok önemli birşey.

Nickelodeon'dan ahlak dersleri alıp gerçek hayata uygulamayın bence.

Adam rapor edilmeli yaptığının durması lazım. Pasif kalmak ahlaksızlık.

Kız duyurulmalı, kimse yaptıgını bile bile bu kızla beraber olmaz. Evet çok kötü, ama bunu kimse ona yaptırmadı.

Sistematik bir şekilde ve bilinçli yollu çünkü. Ah tüh bir kere oldu değil yani Buyse. Yapıyor bunu kız. Şimdi sen ahlak bekçiliği yaparken o aynı şekilde başkasını ayartıp incitecek.

Ama sen bunu duyurursan olay ziniri şu:

Çooook utanıcak. Şu an utanmıyor. Gerçekten utanmıyor yaptığından. Çünkü bundan önce utanırdı ve yapmazdı utansa. Gerçekten pişman edilen bir insan tekrar yapmaz. Yaptırımsız yanlışın önüne geçilemez. Bunu inkar edebilecek biri olduğunu sanmıyorum aranızda.

Yani demem odur ki, yaptıgın şey intikam değil, adalet ve başka insanları koruma. Ve eger ben senin sevgilinle beraber olacak olsam ve bana söylesen durumu önceden, çok müteşekkir kalırım sana. Ve birgün o kız da kalacaktır, inan yani. Mahvolması lazım o kızın. Sürtecek abi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya barışmadan önce o kızı duyursun, sonra inanın o kız o utançla meryem ana bile olur çıkar. Herşeyi değişir, sonra eğer egondan fedakarlık yaparsan olabilirsin tekrar beraber.

Ama incitmek zorundasın Buyse. Yoksa yine aldatır, oooh boynuzluk olursun.

Adamı yık direk. Kızı da yık, eğer düzelirse ve sen hala onu seviyorsan neden olmasın, aynı insan olmuyor sonuçta.

Kaldırma meselesi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...