Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Buddha said:

Aket-Atum said:

vehey 77 sayfa

abi huylu huyundan vazgeçmez, yaşadığın olay rezalet bir iş cidden.

asistanda bu işten vazgeçmeyecek, kız da bu işten vazgeçmeyecek. asistanın eşinin olayları bilmeye hakkı var bence.

Eşi mi varmış bide herifin. Kesinlikle bilmeli. Umarım çocuklarıda yoktur yazık

evliymiş bide vay anoktakü

git karısına söyle karısına yazıktır

gerçi kadın benm kocam öyle bişi yapmz derse göt gibi kalırsın
Sosyal ağlarda paylaş

Ne zaman meditasyon yapmaya kalksam erekte oluyorum. Pas.

Evrendeki en basit kural etki tepki. Öyle gör.

Hayır böyle intikamcı konusuyorum ama en çok bağışlayan da benim büyük ihtimalle. Ama birşeyi bağışlamak, hayata devam etmek hakedileni vermemeyi gerektirmez.

Bazen büyüklük yapıp geri çekilirsin, olgunluktur yaptıgın. Ama bazı şeylerde insanların incitilmesi gerekiyor. Özellikle böyle konularda.

İnsanın dogasını bu degistiriyor. Çünkü pişman etmezsen *gerçek* manada pişman olmuyorlar. Ceza güzeldir. Ben de bir sürü hata yaptım, ben de ceza çektim. Hakettiğimizi bulmazsak nasıl adeletten bahsederiz?
Sosyal ağlarda paylaş

abi olay yine allah karma şu bu var yok olayına dönmesin de, ben tekrar diyorum, bir kişiye "kişiliğine" bariz bir pislik yapan adam, bunu şu bu şekilde hayatında görüyor.

buna biri karma der, biri kader der biri secret der bilemem. ben şimdiye kadar şaşmadan gördüm bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

Yoo öylede demiyecekler. Ne bilelim ne diyecekler. Ama bildiğim bişey var herşeyden kaçarsın adaletten bile. Ama kendi zihninden kaçamazsın. Buna müslümanlar şeytan diyor. Şeytan diyorki git sık kafasına. Şeytan diyorki aldat. Sence bu şeytan bu zihin huzur verecek mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Phae said:

Ne zaman meditasyon yapmaya kalksam erekte oluyorum. Pas.

Evrendeki en basit kural etki tepki. Öyle gör.

Hayır böyle intikamcı konusuyorum ama en çok bağışlayan da benim büyük ihtimalle. Ama birşeyi bağışlamak, hayata devam etmek hakedileni vermemeyi gerektirmez.

Bazen büyüklük yapıp geri çekilirsin, olgunluktur yaptıgın. Ama bazı şeylerde insanların incitilmesi gerekiyor. Özellikle böyle konularda.

İnsanın dogasını bu degistiriyor. Çünkü pişman etmezsen *gerçek* manada pişman olmuyorlar. Ceza güzeldir. Ben de bir sürü hata yaptım, ben de ceza çektim. Hakettiğimizi bulmazsak nasıl adeletten bahsederiz?

WAY BE meditasyon erektede ediyor. Bir bu kalmıştı herşeye şifa lan
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

Buddha said:

Phae@

Yahu olay o değil. Ama bu kız ve bu herif cidden iflah olmazlar. Anlık zevklerin peşinden ailelerini ve birçok şeyi rezil edecekleri kesin. Bunu Karma Dhamma Dharma Kader Azrail yapmıyacak. Kendi zihinleri yapacak. İnan bana buna inanıyorum demiyorum bunu bir kaç defa meditasyonda zihnini görerek deneyimleyebilirsin. İnanılmaz bişey inanılmaz deneyimlemeden anlaşılmaz.

gidip öldürelim o zaman.

hem siz böyle ifşa edince daha süper olacakları ne malum. lan biz ne mal mışız artık akıllı olalım mı dicekler

Abi dramatize etme, ben de aldatıldım yani. Ve inan beni hiç haketmeyen biri tarafından.

Asistanı duyurmak ahlaki sorumluluğun bana kalırsa. Kızı da arkadaşlarına, ailesine ve okula afişe etmen lazım. Yoksa buna devam eder o kız. Senden önce yapmamış mı Buyse? Sen demedin mi burada böyledi eskiden, şöyleydi blabla? Yine yaptı işte. Bir nebze önüne geçiyorsun, ve bu yaptıgın kızı çok utandıracak.

Ama sorum şu; Bu kızı biri utandırmazsa bu kız niye değişsin? Biri suçluyu cezalandırmazsa dursun adam? Utanç, rezillik ve pişmanlık insanı değiştirecek şeyler. Altında "The Greater Good" var yani.

Kavga birşeyi çözmez, onu salla. Çocuk işi senin durumunda. Karşına çıkarsa patlat bi tokat bence, ama gidip adamı arama ya. Kızla HİÇ muhattap olma. duyur, aradan çekil delikanlı gibi acını çek, daha iyi birini bul ve mutlu ol.

Çünkü sen buna değersin şampiyon. Ve hayır o adam büyük ihtimalle yatakta senden kötü, çekici yapan yasak elma olması. Şimdi git iyi bir gece uykusu çek.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

nasıl hayatlar yaşıyorsunuz bilmiyorum ki.

ya da bakıyorsunuz da görmüyor musunuz bazı şeyleri.

bu arada ben başına illa gelecek demiyorum.

benim yapmak istediğim şey gayet psikolojik.

HAYATIMIN ADAMI dediği adamla evlense bile, hep benden bir parça taşıyacak, adamla tartıştığında kızdığında aklına ben geleceğim. bunu çok çok iyi biliyorum. bu gayet bilimsel birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

QueenofSpades said:

Cons said:

QueenofSpades said:

Cons said:

ben senin suratına balgam yapıştırsamda suç değil.

evet değil. ama de ayrı yazılıyor.

sende şişmansın.

So what? :)

bence de'leri ayrı yazamama yeteneği daha kabul edilebilir birşey.

bence paticigi bırakıyorum cart curt topic acıp drama yapıp. 1 gün sonra 180 derece dönebilmek daha büyük bir yetenek.

yeteneksizsiniz e bile çıkabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

sipeyskeyk said:

HAYATIMIN ADAMI dediği adamla evlense bile, hep benden bir parça taşıyacak, adamla tartıştığında kızdığında aklına ben geleceğim. bunu çok çok iyi biliyorum. bu gayet bilimsel birşey.

:
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

sipeyskeyk said:

Bence , bilimsel olarak, yaşyacağın ilişkilerde her zaman bir şüphe taşıyacaksın, Acaba? diye. karşındaki mükemmel biri olsa dahi.

işte o yüzden diyoruz biz.
Dark side gereklidir diye.
Sosyal ağlarda paylaş

abi siz söylediğiniz şeyi yapmanın ortaya çıkaracağı çok büyük zararı farkedemiyorsunuz. o kızın hayatının mahvolması, okulu değiştiremeyecek olması, belki o yüzden okuldan ayrılmak zorunda kalması, bunlar çok büyük şeyler. ve bir aldatmanın karşılığı değil kesinlikle. illa ceza istiyorsanız, o epic geçmiş ile bir daha yalan söyleyemeden kimseyle adam gibi bir ilişki yaşayamaz kolay kolay. bunu da dert eden birisi.

ben şahsen yaparsam kötü hissederim kendimi. ben mutlu olamadıktan sonra yemişim gerisini.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...