Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aldatıldım.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Karasakal said:

Kız loser ve self-destructive karışımı bir karakter, İn için özr, daha açıklayıcı oldu diye yazdım.
O yüzden, Sadece asistanın karısına haber ver, onun sdışında birşey yapma. Zira o aşüfte kız mal değil, bir müddet sonra senin değerini çok daha iyi anlayacak, ve asıl o zaman ona koyacak olay.

loser ve self-destructive i geçtim, borderline olayına yaklaşmış artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

zamanında kız bana o asistandan bahsetmişti eşini falan göstermişti, ama mallık edip kadının adını önemsememiştim. şimdi fake bi hesaptan arkadaşlık önerdim herife. kabul ederse bakacam oradan.

ya BIRAK abi uğraşma ya, uğraştıkça aklında olcak, unutman zorlaşçak, SİL
Sosyal ağlarda paylaş

48 sayfa ve 12k hitten sonra bile garbagea düşmediği için çok mutluyum. Uyandım uyuyamadım bakayım dedim öyle. Bugün cidden fena moral verdi burası. Troluyle freudüyle duyarlı kız patisi ve piskopat intikamcılarıyla sağolun var olun.
Sosyal ağlarda paylaş

dur daha ben görmemiştim yeni gördüm..

da ne diyeceğimi bilemşiyorum.. evlenme teklifinden sonra asistanın altına yatması.. ya cidden bielmedim beyi
n mcıklaması geçiriyorum.. ulan isnan bi "haytrı" der bşitirir ilişkiyi "seninle evlenmeyi sdüşünmüyorum" der ya..

sen bu kıza su gibi para mı harcıyordun hacı neden seni oyaamış etmiş ya d evlenme teklifi ettikden sorna bu herzeyi yemiş? hani aklıma mantıklı bi şey gelmior.. "dur bakalım acaba buyse yi gerçekten seviyor muyum mmmfmmm.." demiş de olabilir ama yine de yanlış bir mantık

hani azını kırsan bir türlü kırmasn bir türlü.. başıma gelse gider fight cluba girerim hani belki yiyeceğim sağlam bir yumruğun hafıza kaybına neden olması olasılığın oynarım
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

dur daha ben görmemiştim yeni gördüm..

da ne diyeceğimi bilemşiyorum.. evlenme teklifinden sonra asistanın altına yatması.. ya cidden bielmedim beyi
n mcıklaması geçiriyorum.. ulan isnan bi "haytrı" der bşitirir ilişkiyi "seninle evlenmeyi sdüşünmüyorum" der ya..

sen bu kıza su gibi para mı harcıyordun hacı neden seni oyaamış etmiş ya d evlenme teklifi ettikden sorna bu herzeyi yemiş? hani aklıma mantıklı bi şey gelmior.. "dur bakalım acaba buyse yi gerçekten seviyor muyum mmmfmmm.." demiş de olabilir ama yine de yanlış bir mantık

hani azını kırsan bir türlü kırmasn bir türlü.. başıma gelse gider fight cluba girerim hani belki yiyeceğim sağlam bir yumruğun hafıza kaybına neden olması olasılığın oynarım

işte alkollü girmeyeceksin patiye hafızcım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...