Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

3 harf (Gunlukleri Bolum 1 )

denwa

Öne çıkan mesajlar

21 Kasim 2010
Saat Aksam 8

Ankara'da olaganca hizi ile kar yagisi tum yollari kapamis bir haldeydi bundan nasibini en cok alanda Mesa Bloklarinin gerisinde yeni ve eski villalarin kucak kucaga oldugu Batim sitesiydi. Sitede isiklarla aydinlatilan evlerin hemen on metre ilerisinde terk edilmis villada soluk bir yesil isik goze carpar haldeydi ve bu yesil isigi gozleyen iki mavi goz kipirtisiz bir siyah dodge un icinde oylece bakmaktaydi. Elindeki cep telefonunu kulagina goturup '' Ekip 12'ye haber verin kacagi bulduk '' dedikten sonra arabanin koltugunu geriye yatirip gozlerini kapadi.

Izbe ve terk edilmis tavan arasinda oylece bir karalti bir defteri simsiki tutmus sekilde birseyler karalamaktaydi.

''Sevgili gunluk noktalama kullanmayi ogrenemedim hos ogretende bulamadim ama azmim var neyse bak dinle.

Istanbul'un sicagindan bikmis olucam ki Ankara'ya yerlesmem an meselesi olmustu eski pusku isimi gorecek bir ev de buldugumda yuzumdeki gulumseyisi hic unutmuyorum bundan tam sanirim 5 saat onceydi nasilda guzel oturmus bu eski pusku evin tavan arasinda kendime ait yerleri gozden gecirirken birden kapinin acilmasi ile irkilmem bir olmustu. Iceri giren bir erkek ve bir kadin yoo yoo.. iceri giren bir erkek cocugu ve bir kiz cocugu.. Ah yine olmuyor tamam iceri girenler bir grup insandi iste hep bu yesil goruntu darligindan kaynaklaniyor kimin insan kimin hayvan oldugunu karistirir oldum. Neyse neyse diyorum hep neyse diyecegim yinede cunku bu turkceye bir turlu alisamadim daha onceleri Zimbabwe'nin Harere kentinde ne kadar da guzel konusuyorlardi ben susup isimi yapiyordum o Ingiliz efendilerine amaaan neyse simdi rahatim ne arayanim var ne soranim ama kim temizleyecek bu pisligi bu evden onuda dusunmem lazim bak ne diyordum evet evet bir grup insan girdi iceri oyleki cok ickiliydiler evet evet cok ickiliydiler murekepp bulamadigim icin bur kirmizi bulamaci kullaniyorum saolsun kiz pek bir comert cikti. Hangi kiz mi ? Yok benim kiz arkadasim yok hos kendimden birine daha rastlamadim bu topraklarda nefes alali. Neyse bu cocuklar toplandi asagida bir masanin basina keyiflenicek bazi maddeler cikardilar ve kahkahalarla gulmeye o kadar tiz cikiyor ki sesleri bir an goruntu kizillasti sonradan yine yesile donmesi ile bir rahat nefes aldim ve sonra en yapilmayacak seyi yaptilar gunluk diyorum ya hep bu hatayi yapiyorlar hah ne diyordum evet evet el ele verdiler oturdular masaya ah ah hep bu cahiliyet neyse onlarin sucu kimse beni suclayamaz ! Minerva yada Afrodit hepsi ayni hatanin sonucu dogan islerdi bence! Amaan neyse akil celdigim zamanlarda oldu dogrudur ama hep kendi hatalari bu sekilsiz oyunlari hep sinirimi bozdu ben ne yapayim.. Neyse neyse bak gunluk dinle iste oturdular oylece o muhur kiracak seyleri soylemeye basladilar inanirmisin nasil sinir oldum nasil sinir oldum anlatamam hizlica tavan arasindan sessizce asagi suzuldum ya suzuldum diyorum bunu yeni ogrendim nereden mi disaridaki bekcilerden bak nasil kullandigini anlamiyorum ama hareketi algilayabiliyorum ve suzuldum dogru kelime burada neyse! Neyse yi cok sevdim gunluk yazimi kolaylastiriyor. Iste muhru kirdiklari an bende fincan koymuslar ortaya onu parcaladim bunlar tabi bir korktu gormeliydin neyseki biraz uzak biliyormusun ses filan duyulmuyor ilk once evet evet erkek cocuklarindan basladim boyunlari kirmak mi dersin omuriliklerini sokmemmi tam animsamiyorum ama bir kizin irzina gecmis olabilirim ama tam hatirlamiyorum uyandigimda hah iste bu yanimda uyuyan kizla birlikte oldugumu hatirliyorum evet evet bu insan evladi ile cunku beni kizdiriyorlar gunluk hep muhru kiriyorlar bu da bana onu cezalandirma hakki taniyor degil mi ?!Bir dakika kapi acildi ?! ''

(Devam edecek )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...