Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diyarbakır - Bursa (Cezalar)

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Rewendor said:

Robert_Poche said:

la adamı stadda alt kata atmışlar, inönüde olsa 3-5 mac sahamız kapanırdı

inönüde adam öldürdünüz, topu topu 3 maç ceza aldınız, hala utanmadan milletin tribününde olan olaylara veya cezalara laf edebiliyorsunuz. hatta dahası bu komik ezilen ayakları falan hala...

ne güzel öldürmüşüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kıyamam korku basmış Fenerbahçe'yi. Para atmanın cezası saha kapama, insan atmanın değil falan. :)

Gelip maç oynayacak, gideceksiniz. Bişi yapmıcaz Aziz Amca söz. Hayır bir de aylar öncesinden Samiyen çok rörörö. Orda da yeneriz havalarında takılırken yargı günü yaklaşınca işin rengi değişiyomuş :D

Ha zaten kimsenin birini tutup attığı yok. Delici, kesici, yaralayıcı, ateşli bir alet edavat yok.

http://spor.video.mynet.com/video/484156

Aşağı düşen adam alkollü çıkıyor ayrıca.

Ha, Galatasaray taraftarı Fenerbahçe maçında sakin kalmalı. Rakibimiz ilk devre yapmış olsa da organize küfürlerine karşılık vermemeliyiz. Sırada Bursaspor maçımız var ASY'de.

Amacımız şampiyon olmak, ASY'de tüm maçlarımızı seyirciyle oynamak zorundayız.
Sosyal ağlarda paylaş

Federasyon Galatasaray'ı harika bir şekilde korudu. Zaten Diyarbakır ve Galatasaray bu senenin talihlileri. Onlara gösterilen hoşgörü kime gösterildi acaba lig tarihinde?

Adam yaralanıyor komaya girmiş 185bin tl para cezası. Ee hayat ucuz bu memlekette.
Sosyal ağlarda paylaş

sinad said:

Federasyon Galatasaray'ı harika bir şekilde korudu. Zaten Diyarbakır ve Galatasaray bu senenin talihlileri. Onlara gösterilen hoşgörü kime gösterildi acaba lig tarihinde?

Adam yaralanıyor komaya girmiş 185bin tl para cezası. Ee hayat ucuz bu memlekette.

Kusra bakma ama GS maçında GS tribününe geçip de beşiktaş tezahuratı yapacak kadar aptal adamın zaten kendi hayatına biçtiği değer 5 para değilmiş devlet mi yüksek değer biçecek? Aptal yahu adam bildiğin. Hani takım makım olayı değil, haa, onu aşağı atan taraftarın da değeri çok farklı değil orası ayrı. Ama tutup da gidip ezeli rakiplerinden birinin stadında ve tribününde, o kadar stresli bir ortamda tutup kendi takımına tezahurat yapmaya kalkmak saf gerizekalılıktan başka bir şey değil.

Verilen ceza ayrı bir konu da, kollanma işinde beşiktaşlıların konuşmaya hiç hakkı yok tribünde adam öldürüp 3 maç cezayla kurtardıkları olaydan beri, o yüzden fazla tartışmaya gerek yok. :)

Şurda o kadar laf ediyorsanız gidin kendi tribününüzde galatasaray tezahuratı yapın bakalım, hayatta kalırsanız gelin buraya yazın "bakın yaptım ben, bişi de olmadı demek ki bizim tribün medeni gs'de suç" diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

dünkü maçta Emre kırmızı kart görmemişken hala penaltı falan diye ağlıyorsa Fenerbahçe tek bir amacı vardır haftaya Galatasaray maçındaki hakemi baskı altına almaya çalışmak.
Ben bu kadar saçmaladığını ilk kez görüyorum bir klübün ki Yıldırım Demirören'in slayt gösterisini de gördük yani...
Hani burda verilmedi burda verildi demek kadar komik bişey mi var? Bursaspor çıksa kupa maçındaki fotoğrafları koysa ne olacak?
Ki bana göre ikisi de penaltı değil. Bi kere hatalı penaltı çalındı diye benzer her pozisyonda penaltı mı çalınması gerekir.

Bakınca saha kapatılmadı falan diye ağlamaları da zaten hep aynı sebep. Korkuyorlar ASY'de kötü bir skor almaktan çünkü alıcakları bir mağlubiyet 3 yıl şampiyonluk sözünü ilk yıldan paket eder. Savcılığın bile görüntüleri inceledikten sonra suç unsuru bulamadığı bir olayda saha kapatma falan talep edilmesi gerçekten marjinal. Ki bu tarz durumlarda önceki maçlardaki uyarılara falan da bakılıyor bu sezon ben pek hatırlamıyorum ASY'de olay.

Hani şu olaya Galatasaray yönetiminin alabiliceği bir önlem falan yok ki,klüp ceza alsın bir suç varsa orda kavga çıkaran rakip takım taraftarının ortasında saçma sapan tezahürat yapan yetmeyince etrafındakilere ana avrat küfreden adamla onun provakasyonuna kapılıp dövenlerdir. Hani şurda bu karara itiraz edenler gitsinler Fenerbahçe'nin ilk iç saha maçına, Galatasaray tezahüratı yapıp bi küfretsinler sağa sola. Bakalım bir daha buraya yorum yazabiliyor mu. Yaşıyorum yazsa tamam dicem...
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

Rewendor said:

Robert_Poche said:

la adamı stadda alt kata atmışlar, inönüde olsa 3-5 mac sahamız kapanırdı

inönüde adam öldürdünüz, topu topu 3 maç ceza aldınız, hala utanmadan milletin tribününde olan olaylara veya cezalara laf edebiliyorsunuz. hatta dahası bu komik ezilen ayakları falan hala...

ne güzel öldürmüşüz.
ne güzel atmışız.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

sinad said:

Kusra bakma ama GS maçında GS tribününe geçip de beşiktaş tezahuratı yapacak kadar aptal adamın zaten kendi hayatına biçtiği değer 5 para değilmiş devlet mi yüksek değer biçecek? Aptal yahu adam bildiğin. Hani takım makım olayı değil, haa, onu aşağı atan taraftarın da değeri çok farklı değil orası ayrı. Ama tutup da gidip ezeli rakiplerinden birinin stadında ve tribününde, o kadar stresli bir ortamda tutup kendi takımına tezahurat yapmaya kalkmak saf gerizekalılıktan başka bir şey değil.

Verilen ceza ayrı bir konu da, kollanma işinde beşiktaşlıların konuşmaya hiç hakkı yok tribünde adam öldürüp 3 maç cezayla kurtardıkları olaydan beri, o yüzden fazla tartışmaya gerek yok. :)

Şurda o kadar laf ediyorsanız gidin kendi tribününüzde galatasaray tezahuratı yapın bakalım, hayatta kalırsanız gelin buraya yazın "bakın yaptım ben, bişi de olmadı demek ki bizim tribün medeni gs'de suç" diye :D

adam beşiktaşlı değilmişki üzerindeki montta beyaz lacivertmiş. Tribünde kavga ederken atmış kendini çatıya öyle düşmüş. Abisi bana böyle dedi.
Siz suçlusunuz !
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Para atmanın cezası saha kapama, insan atmanın değil falan.

Bu nedir, "doğru ama yine işime gelmiyor" söz öbeği mi? :)

Konu dışına taşan tek bir not düşeyim dikkatimi çektiği için, maçı bile izlememiş adamların abilerinden duydukları ezberlerle "Emre her maç 3 kırmızı kart görmeli" havasına girmesi çok sıradanlaşmaya başladı. Yarın öbür gün gerçekten kırmızı kartı hakettiğinde yalancı çoban hesabı olacaksınız yani ne bileyim, geliştirin kendinizi az.

Diyarbakır - Bursa konusunda gelmiş geçmiş (ve hatta gelecek) bütün cezaları konuşmamıza gerek yok bence, konudan fazla sapmayın lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

fb nin son maçını izlemedim bilemem ama emre ciddi ciddi her maç kırmızı olmasada bi sarıyı hakediyor.zaten 1-2 kere kırmızı görse bu kadar kafasına göre takılmaz.ama ne hikmetse hakemler sarı vermeye bile korkuyor.

neyse konu saptı baya :P.diyarbakır yanına denizlispor uda alıp düşer büyük ihtimal
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...