Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ey türk kadını

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
(bi sitede buldum)

Ey Türk Kadını !

BİRİNCİ VAZİFEN BULAŞIK, ÇAMAŞIR YIKAMAK VE KOCANA
SAHİP ÇIKMAKTIR.
MEVCUDİYETİNİN VE İSTİKBALİNİN YEGANE TEMELİ BUDUR. KOCAN EN
KIYMETLİ
HAZİNENDİR.
SENİ BU HAZİNEDEN MAHRUM ETMEK İSTEYECEK KAYNANAN,
KAYNATAN VE
GÖRÜMCELERİN OLABİLİR. BİRGÜN EVLİLİĞİNİ KURTARMAK
MECBURİYETİNE
DÜŞERSEN, VAZİFEYE ATILMAK İÇİN BULAŞIK VE ÇAMAŞIRI
DÜŞÜNMEYECEKSİN.

BU DURUM ELEKTRİĞİN VE SUYUN KESİLDİĞİ ANDA ORTAYA
ÇIKABİLİR.
EVLİLİĞİNE
TECAVÜZ ETMEK İSTEYEN KAYNANAN KAYNATAN VE
GÖRÜMCELERİN HAYATTA
EMSALİ GÖRÜLMEMİŞ BİR GALİBİYETİN MÜMESSİLİ
OLABİLİRLER.

KILIBIK KOCAN ZOR BİR İHTİMAL DE OLSA BAŞKA
KADINLARA
GÖZ DİKMİŞ
OLABİLİR.
AİLENİZ FAKRU ZARURET İÇİNDE HARAP VE BİTAP DÜŞMÜŞ
OLABİLİR.

EY ASİL TÜRK KADINI ! İŞTE BU AHVAL VE ŞERAİT İÇİNDE
DAHİ VAZİFEN YUVANI
KURTARMAKTIR. ANASININ KUZUSU OLAN KOCANI ADAM ETMEK
SENİN ELİNDEDİR.

İHTİYAÇ DUYDUĞUN MERDANE DOLABIN SOL ÜST KÖŞESİNDE
SAKLIDIR.[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
King Of Chaos Ordum

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bide ölmeden önce söylenen son sözler

- Bak bu sana son tras olusum Refik abi. Pesin pesin söylüyorum bu sefer de orami burami kesersen bundan sonra baska berbere tras olurum haberin olsun.

- Durumum cok mu kötü doktor bey?

- Nesi var bu kapuskanin?

- Ben öldükten sonra tablolarim cok para edecek Aysegül..

- Sssst çocuklar, simdi hepimiz birden sandalin öbür tarafina yüklenelim. Sandal batacak diye Selami'nin ödü kopuyor...

- Mujdemi isterim Turhan abi. Bir kizin daha oldu...

- Hiii, kocacim! Sen Ankara'da degil miydin?[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
King Of Chaos Ordum

Sosyal ağlarda paylaş

bende bu yazıyı başka sitelerde görmüş şok olmuştum ki zaten böyle birşeyi sitelerinde yayımlamalarına ilişkin kınamada bulunmuştum mail atarak. Gençliğe Hitabenin değiştirilerek bu tür saçmalıklara, iğrençliklere dönüştürmek çok yanlış bir davranış! En kısa zamanda bu yazının silinmesini temenni ediyorum.
Saygılar.[hline]if you wants a baby, please jump on a lady!?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Prawler, 07 Şubat 2003 16:41 tarihinde demiş ki:
senin yazıp yazmaman önemli değil ki yazmadığını ben de biliyorum.Bunun nette dolaşması yanlış ama bence bunu senin buraya yazman daha da yanlış...[hline]OYNAT Uğur'cuğum...
[email protected]

benim buraya c/p lememin neyi dahada yanlış ?
forumlara birşeyler yazılır ve tartışılır, pepelek forumlara yazılması yasaklanan bir şeymi bu?

Şimdi şu var ben bunu gördüğümde ilk bi tebessüm oluştu (kadınlara bakış açısı ve ortaya koydugu gerçekler olarak), buraya c/pledim, 2-3 dakika sonra Atatürk'ün Gençliğe Hitabesi'ni bu şekilde değiştirmenin aslında hoş birşey olmadıgını düşündüm.

Silinmesi benim için pek önemli değil açıkçası, farklı yorumlar alınıp konu üzerinde tartışılabilir.[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
King Of Chaos Ordum

Sosyal ağlarda paylaş

yoruma açık bir şey değil bence bu yazı. Ben kocasını merdaneyle döven kadın da tanımıyorum fazla. Pepelek'in en iyi özelliklerinden biri de seviyeli olması bence. Bu yazı da seviyeyi düşürüyor gibi. Yazıyı koyduğuna pişman etmek istemezdim seni ama yanlış bir harekette bulunmuşsun.[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Sosyal ağlarda paylaş

Konu üzerinde tartışılabilecek bir şey göremiyorum ben burda
açıkçası. İki üç tane sivrizekalı nereden akıllarına geldiyse almışlar güzelim gençliğe hitabeyi rezil etmişler ve eğlenmişler akılları sıra..

Ben Pepelekte böyle birşeyin tartışılmasının uygunsuz düştüğünü ve bir üye olarak bu topicin kilitlenmesini rica ediyorum

Atatürk'ün yaptıklarına,çabaladıklarına saygı olarak rica ediyorum sizden..[hline]OYNAT Uğur'cuğum...
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Caranlothwen, 07 Şubat 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
yoruma açık bir şey değil bence bu yazı. Ben kocasını merdaneyle döven kadın da tanımıyorum fazla. Pepelek'in en iyi özelliklerinden biri de seviyeli olması bence. Bu yazı da seviyeyi düşürüyor gibi. Yazıyı koyduğuna pişman etmek istemezdim seni ama yanlış bir harekette bulunmuşsun.[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar

tamamda yazıyı koyduguma pişman olmam için benim fikrimi çürütmen lazım ve kendi fikrininin bir şekilde doğru olduguna beni ikna etmen gerek, ama benimde dedigim gibi bu tarz yazılar bir anlık tebessüm ettirse bile pekde hoş olmayan şeyler.
Emaleth threadi kitlermisin pls:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
King Of Chaos Ordum

Sosyal ağlarda paylaş

neden kilitleyeyim?
kurallara aykırı bir durum yok.
bir kere de kilit beklemeden gerekli dirayeti gösterseniz?
susmanın da bir tavır olduğunu anlasanız?
çocuk bahçesi mi burası?

hayır bi de yani, gerekli bir şeyi kilitlesek sansür çığlıkları atmaya başlarsınız hemen.
allah akıl fikir versin valla...
Sosyal ağlarda paylaş

amma sorunlu insanlarsınız ya, beğenmiyorsanız mesaj atmayın düşer aşağı elbet

yani siz "kitlensin, silinsin, editlensin" diye msg atıncamı olucak ?

kurallar var işte aykırı ise gerekenler yapılır, birde ne bu milliyetçilik, atatürkçülük sevdası forumlardaki ?

tamam hepimizde var bu duygular ama forumlarda göstermeniz size birşey kazandırmaz, eğer bukadar atatürkçüyseniz gerçekten bir işler yapın sevginizi gösterecek

burda abuk subuk çıkışlar yapmanız size birşey kazandırmaz[hline]When I look into your eyes
There's nothing there to see
Nothing but my own mistakes
Staring back at me

Sosyal ağlarda paylaş

Ben sunu anlamadim... Ataturk'e saygi tamam gosterelim ama Ataturk yada Dunyanin en buyuk adamina da dokunulmaz degildir , kendisyle yada bir Sozuyle, espiri yada bir dalga gecile bilir. tamam cok onemli bir insan ama ben gerektiginde Ataturkle dalgasinida gecebilirim ve Ataturk cagdas bir insansa (KI kesinlikle cagdas bir Insandi) kendisiyle dalga gecmesini bilen bir insandir... bu yaziyi bende komik bulmadim AMA yanis degil sonucta ciddi birsey degil saka/dalgasina olay ....[hline]"silence isn't golden When I'm holding it inside"

Lance"Jovilen" Scheer - (Original) Neutral Soldier
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 07 Şubat 2003 17:17 tarihinde demiş ki:
beğenmediğiniz bir thread görünce mesaj yazıp uplamak yerine sessiz oturursanız, beğenmediğiniz threadler zamanla aşağı düşecektir.
saygılar...
:PP

Bu yetkililer bizi bozarrr cengiz... ayayayayay çıkıçıkıçıkı [hline]OYNAT uğur'cuğum
[email protected]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...