Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uthgardda oynuyanlar :D

hattok

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar Uthgardda oynayanlar hangi realmda ne olduklarını yazsa ya? Toplanıp guild kursak güzel olur :D 1k player var.Eu serverlarından (tabi kapandı artıkın) bile daha fazla popülasyonu var.Clasic server.Toa haritaları yok mis gibi valla :D Si clasları var sadece (animist valewalker reaver , necro daha olmadı :D bonedancer savage) Ben albionda oynuyorum level 50 armsman im var ama armsman den sıkıldım ice wiz kasıom şimdi level 13.Topluluk olarak oynadığınız bi realm varsa gelebilirim.Ice wizde 2.5k platin var transfer başarabilirsek 2.5k ya crafting kasaruk :D

Acayip okçu vari birşey oynuyasım var yada assassian.Beceremiom gerçi assassian :D ama felaket gazdayım.Bomber bilem olurum :D Toplu oynuyalım istiyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

hepinizin işi gücü var eminim :D Kocaman adamlar olduk :P ama iş yerindende mi giremionuz nete :D bi cvp yazın bari yaw :D

toplanalım başlayalım Bi realm de herkeşler sınıfını belirlesin eksikleri ona göre yapalım fln güzel olur ya:D birde Ottoman Slap diye guild kurarız :D
Sosyal ağlarda paylaş

hadi ya... Halbuki albionda ve hib de okadar çok türkle muhabbet ettim ki :) Hatta bi 5 ay önce falan bi türk kabilesi başladıydı 5 6 kişi oynuyorlardı bende iş yüzünden pek giremiyordum eğlenceli oluyordu valla onlarla Eden'ın Versionu ne? yani Lotm falan mı? onlarda oyun çok kötü olmuş ya 1sn de ok atıyor scout.Yürüyüş acayip hızlı falan
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...