Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Araba alacam yardim.

THARKAS

Öne çıkan mesajlar

a4 um 4. senesini 7martta dolduruyor dolar dolmazda vergiden dustugumuz icin satiyoruz... hatta satildi sayilir bir aksilik cikmazsa.

yerine ikinci el araba almayi dusunuyorum 55-60 bin euro civarinda olacak fiyat bir ihtimal biraz daha cikabilirim.

aklimdaki arabalar cls ve jaguar xf.

ancak clsler hangi yil kasa degisti yada hangi yil degisecek bilgim yok... eger kmsi dusukse 2005 model ile 2006 model almanin bir farki varmi? konuya hakim biri bilgisini paylasirsa sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

coupe cok uyguna bulmadikca dusunmuyorum.
audi artik dusunmuyorum :)

m5 falan beni asar oyle yaris meraklisi bir adam degilim arabanin hakkini vermem mumkun degil kullanamadiktan sonrada o parayi motora vermeye gerek yok.

bana daha cok guzel gorunumlu motoru onemsiz araba lazim yani keske 2.0 cls olsada alsak:)

cls ne zaman kasa degistirdi yada degistiricek arkadaslar bilen yokmu ??
Sosyal ağlarda paylaş

aşağı yukarı aynı rakamlara bende araç bakıyorum tharkas.

cls baktımlarım arasındaydı yanlız 2005'te çıkmıştı güncel kasa. 2012 sonunda 2013 modelleri yeni kasa gelecek diye biliyorum. o nedenle vazgeçtim ben. aldığım aracı 4 sene kullanmayı düşünüyorum çünkü. birde vergisi 5.000 tl civarı tutuyordu sanıyorum yıllık olarak.

jaguar konusunda pek bir bilgim yok ilgimi çekmiyor. suv bakıyorum ben ağırlıklı olarak. eğer düşünürsen range rover sport bakabilirsin söylediğin rakamlara.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de a5 sportback quattro onerecektim ama iste 70-80k euro civarlarinda. o fiyatlara 4-5 senelik 6.45 falan var ama onlarda da vergi ucuk kacabilir biraz, benzin desen malum =). jaguar iyidir bence de, zamaninda paticikle autoshowa gittigimizde binmistim, herkes begenmisti hatirladigim kadariyla.

ama acikcasi o fiyata mercedes glk veya temiz bir range sport dusunurdum eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

prozzak oturdum test surusune falanda gittim ama fiyati aksesuarlarla cok ucuyor ikinci el bulsam guzel bir tane uygun fiyata bir sn dusunmem kesinlikle muhtesem bir araba.

para audinin sitesinden a5 yaratma olayina girdim deri koltuk isitma falan derken motor seceneklerinde gosterdigi paranin ustune 7-8 bin euro cikti jant mant koymamama ragmen.

orda asil listedeki fiyatlar hep bos audiler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

THARKAS said:

prozzak oturdum test surusune falanda gittim ama fiyati aksesuarlarla cok ucuyor ikinci el bulsam guzel bir tane uygun fiyata bir sn dusunmem kesinlikle muhtesem bir araba.

para audinin sitesinden a5 yaratma olayina girdim deri koltuk isitma falan derken motor seceneklerinde gosterdigi paranin ustune 7-8 bin euro cikti jant mant koymamama ragmen.

orda asil listedeki fiyatlar hep bos audiler mi?

58.5k euro xf 3.0

66k 2.7d

Bilemiyorum spec lerini ama 60 -70k euro range inde bşiler alınabiliyor.

a5 sportback i, bir sürücü olarak anlamsız buluyorum. Bir driver's car degil sürüleceksen anlamlı. Süreceksen git a5 coupe al. Bundan ötürü xf olmuyorsa sport sedan veya coupe sedan tarzını yaratan cls diyecegim. Geçen gün yolda vişne cürügü renkli bir cls gördüm. İzledim usul usul :) Tasarım olarak ne kadar çağ atlamış bir model diye düşündüm. Mercedes lerin genel olarak tasarımları bir şekilde kültleşiyor ve eminim bu cls nin yenisi gelse bile bu kasanın yerini dolduramaz ve dolduramayacak. En nihayetinde 3 sene var"mış" kasa değiştirmesine... Mümkünse bu eskilerinden alırsan direksiyon simidi yerine g-string tutmamış olursun :)

edit: 2009 modeller makyajlı zannedersem
Sosyal ağlarda paylaş

cls yi sildim tamamen kafamdan.

ikinci el 2009-2008 model xf yada a5 coupe den birini alacam sanirim. hangisini daha temiz uygun bulursam artik.

yanliz a5den a5 e inanilmaz fark var deri koltuk cart curt koydugun an 10bin euro farkediyor en az.

bmw 320c lerde guzelmis fiyatlarida uygun gerci ama pek bakamadim.
Sosyal ağlarda paylaş

a5 coupe cok cezbedici bir arac.

ama beyaz renginin satilmasi 2346 sayili kanun hukmunde kararname ile 2 ay once yasaklandi. sebebi caddedeki beyaz a5 sayisinin diger toplam araba sayisini gecmesi ve halki kin nefret ve du$manliga suruklemesi olarak belirtildi.

o yuzden yalnizca $ampanya, siyah ve kirmizi kaldi satin alabilecegin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...