Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iOS Uygulamaları

di

Öne çıkan mesajlar

ya bu tarz seyleri kullanicidan beklemek dogru degil abi. aslinda benim kicimi kirip yapmam lazim yapicaksam, ne olucak mobil cihazlarda dropdown cikacak bi de konu basliginin altinda, kategori vs sececek. donanim yazilimsa oyle olacak vs, guzel bi konsept oluyoda, kullaniciya biraktigin zaman yurumemesi normal.
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

ya bu tarz seyleri kullanicidan beklemek dogru degil abi. aslinda benim kicimi kirip yapmam lazim yapicaksam, ne olucak mobil cihazlarda dropdown cikacak bi de konu basliginin altinda, kategori vs sececek. donanim yazilimsa oyle olacak vs, guzel bi konsept oluyoda, kullaniciya biraktigin zaman yurumemesi normal.

ya üzerine baya düşündüm ama dediğin gibi kategoriye ayıracak bir sistem gerek. diğer türlü buralar topic kaynayacak.

ayarlarsan eğer buraya yapılabilecek bir ton geliştirme var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
bu topic neden ilgi gormemis anlayamadim.

High Noon adli oyunu oynayan var mi? bayagi basarili bir oyun. ucretsiz ama wampum satin alip unique itemlar alinabiliyor. bildigimiz cash shop yani.

oynayan varsa #187008217 benim ID, ekleyin shitlistinize.

http://itunes.apple.com/us/app/high-noon/id368173864?mt=8
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Bridgestone iphone uygulaması aracı olanlara epey kolaylık sunuyor.

1 ay içinde 500’den fazla kişinin iphone’larına yüklediği Bridgestone Yol Dostu şimdi bir de yol tarifi veriyor.

Yani, artık bulunduğun yerden istediğin herhangi bir Bridgestone bayisine iphone Bridgestone Yol Dostu'ndaki yol tarifi ile gitmek çok kolay.

İndirmek için: Bridgestone Yol Dostu for iPhone, iPod touch and iPad on the iTunes App Store

:)
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

aldehit said:

artık bulunduğun yerden istediğin herhangi bir Bridgestone bayisine iphone Bridgestone Yol Dostu'ndaki yol tarifi ile gitmek
Hep böyle bir application istemiştim. Bridgestone bayilerini hep ezberlemek zorunda kalıyordum. Çok iyi olmuş.
agaygaygayhuauah
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
remote mac indeki itunes u kontrol ediyor sadece sanırım.

IOS kullanan 3 tane alet var; ipod ipad iphone. Bu adamların birbirini kontrol etmesi ne için lazım olabilir?

Birşeyler yazmaya başlayacam bir iki gün için de, pratik anlamda kullanımı olacak bir fikir var ise söyleyin.

P.S: Kullanılabilirlik olarak uygun birşey bulamazsam bana lazım olan adam gibi bir remote vuze client ı yazıcam, işteyken torrentleri halledebilmek için. Mevcut taki yazılmış adamı kullanmak için statik ip ye ihtiyac var işimi gormuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Server olacak tabii ki. Bottleneck olması için load olması gerekli, bandwith de load olması cok zor yuzbinlerce adamın kullanması lazım ki zannetmiyorum o kadar kullanılacagını. Ama bunu göz önünde bulundurup basit binary konusur iphone client ve relay server. Relay server ile actual vuze da hazır http interface inden konusur yada yine vuze un önüne binary konusacak bir adam yazılır.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • MrLevie unpinned this konu
  • Yeni Oluştur...