Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başımda meriç var

Buyse

Öne çıkan mesajlar

barışmasına barışacağız sanırım ama baya bir yara aldı ilişki. haftasonu yanına gidiyorum. orada düzeltebilirsem düzeltirim. yoksa önümüzdeki maçlara bakıcaz artık. üzülüyor insan. çok sinirliyim şu an. oyalanacak bir şey de yok. wowa giriyorum oyun bayık. fifa da maç yapayım diyorum bayılıyorum. bana bunu unutturacak bir şey lazım
Sosyal ağlarda paylaş

yok toc gelmeden önce hardcore bırakıp casual olduydum. officerlıktan no raidera terfi ettim. sonra alt malt kasıp eğleniyordum öyle. şimdi 5.5k gs li bi dk tankım var işte. ama girince inanılmaz midem kalkıyor oyuna. öyle memur düzeni raid yapmam artık. stres oluyordum bilgisayar başında yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

-yasanmıştır-

ben - abi biz kalkalım ufaktan seni de gördük iyi oldu hazır

meriç - ne guzel oturuyorduk yahuv banu(feyk sevgili ismi) da memnun bak ne guzel muabbet ediyorduk kızla

ben (iç ses) - salca oldu gitmiyo lavuk

ben - abi yok biz kalkalım

meriç - sen git istersen abi banu sonra gelsin olmaz mı

ben (iç ses) - '^&+^%^'+&'^+/ mskythm cocugu+%&+%&%+& :X:X

eleman sonradan gelmis benim masama beni kovuyo ibnetor

bu da böyle bir anımdır sevgili dostlar

olay bir şekidle yaşanmış ama senin yaşaman normal değil.sebebi ise kız arkadaşın yaramazmış hadi onu geç.iç sesle küfür nedir?.ben bile suan sinirlendim şunu okuyunca.ana bacı kufur etse daha iyimiş.nasıl kavga etmedin ben anlamadım.yani şu pozisyonda cocugu 2 dişini kırmazsan normal değilsin.kız kendini belli etmiş onu geç zaten

yani cocuk daha o cumleyi bitirmeden nediyosun sen ananı avradını diyip kafa göz girmen lazım.normal olanı bu

kız için kavga edilmez diye birşey zaten yalan.yanındakine hakim olamıcaksan erkek olarak.o zaman kız arkadaş falan edinmeyin.sokagada cıkmayın
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

meriçin ağzına sıçtım, sevgilimden de ayrıldım. gidip biraz öleyim ben görüşürüz.

bundna sonra yapacağın şey haftada bir iki gerek adamın muhitinde gerekse iş yerinde kendini şöyle bir göstermek, ç
özellikle elinde kalınca bir odunla fln (uzaktan odun gibi görünen bir şemsiye de olur).. hani seni gördüğüne emin ol; mesela starbucksa mı girdi.. hemen arkasında sipariş verecek olan sen ol

meriçi her an o dayak yemenin aziz korkusunu yaşat bir kaç ay her an enseye inecek o yumruğu ya da baldıra gelecek tekmeyi beklesin paranoya yapsın gece çöp tenekesinden bir ses geldiğinde bile sen olduğunu düşünsün

ve en sonunda.. baktın adamın sinirleri laçkalaşmış oluyor.. görev tamamlandı de ve elini bile kaldırmadan intikamını al
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...