Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Andre Card aranior!.

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

Phantomu daha pahalıya satabilirsin ben 400 civarı gördüm hep, andrelerimi de 200-225 arasından topladım bence direk trade yerine phantomu sat 1-2 gün bekle elbet satan görürsün oyunda.[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

Yukarda pazar alanı topiqi vardı zaten ama bende ihtiyaçlarımı buraya yazayım.

Bunny Band, 2X Critical Ring(veya Cobold card) +7 3ssli Xbow, Crystal pump. :)
Biraz fazla oldu ama neyse.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Ben biraz uzak kalmışım sanırım piyasadan, gerçi cardları 1 ay önce aldığım düşünülürse fiyattaki hata normaldir sanırım. Evet andreler 300-400 arası değişmeye başlamış ama sabırlı olun bekleyin sonra benim gibi 3mden angel wing alıp 2dk sonra 2me görünce ağlamayın.:-)[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

Maxa onları ben haftaya çok görecem :(.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]

Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Alışveriş olayları. Tekrar kendi accime dönüyorum bu hafta içinde.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...