Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık PS3 oyunu Demon's Soul

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Ya sen tepki falan gösteremessin.Alacak biri olursa yada takasa girecek buraya mesaj yazar.İlle çok içine oturup tepkini belli edeceksen özel mesaj atarsın.Buraya yazamazsın onu.Ben oyun fiyatlarınıda bilmiyorum oyunlarıda bilmiyorum.Ama burası serbest bir pazar alanı.Kimseye zorla birşey satmıyorum.Biliyorum paticik üyelerini korumaya çalışarak çok büyük bir özveri sergilediğini düşünüyorsun.Alan alır almayan almaz.Bukadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

KosPer said:

Ya sen tepki falan gösteremessin.Alacak biri olursa yada takasa girecek buraya mesaj yazar.İlle çok içine oturup tepkini belli edeceksen özel mesaj atarsın.Buraya yazamazsın onu.Ben oyun fiyatlarınıda bilmiyorum oyunlarıda bilmiyorum.Ama burası serbest bir pazar alanı.Kimseye zorla birşey satmıyorum.Biliyorum paticik üyelerini korumaya çalışarak çok büyük bir özveri sergilediğini düşünüyorsun.Alan alır almayan almaz.Bukadar basit.

ben bi tepki göstermedim yannız
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

trollün anlamını bilmeden kullanma. trollenen bişey yok. sen daha oyunun pal sürümünün olmadığını bile bilmeden oyunu palmış gibi satmaya çalışıyorsun

Trollün ne olduğunu gayet iyi biliyorum teşekkürler.Oyunun sürümüyle ilgili yada oyunla ilgili herhangi bir sorun varsa irtibata geçersin sorup öğreniriz.Zaten internet üzerinden satış yapmıyoruz burda.Elbet neyin ne olduğunu öğrenerek alacak millet.

Hayır burada bana laf giydirmeye çalışıyosunuz onu anlamıyorum.Kimseyi kazıklamak gibi bir amacımda yok, ki oyunu bende satmıyorum o konuyu açtıran arkadaşlada konuşucam zaten ama bu yapılanları haklı çıkarmaz.Her neyse konu amacından sapacak daha fazla polemiğe girmek istemiyorum.Ayar verme çabaları devam edecek yoksa.Konu kitlenirse sevinirim
Sosyal ağlarda paylaş

böyle rage e gireceğine, topici açmanı isteyen arkadaşına fiyat biraz saçmaymış galba, ayrıca pal versiyonu yokmuş sanırım bi bakıp güncellermisin tarzı birşey söyleseydin

arkadaşın da fiyatı deiştirmek bile istemiyorsa, düzgün bir şekilde arkadaş bu fiyattan satmak istiyo arkadaşlar kusura bakmayın falan deseydin şeker gibi topic olurdu
Sosyal ağlarda paylaş

hayır alakası yok

sen burda kendin satıyormuşsun gibi oyunu satışa koyuyorsun, üstüne oyun hakkında yanlış bilgi veriyorsun. bu insanları farklı şeyler düşünmeye iter haklı olarak

burda kimse ismi lazım değil forumlardaki gibi birbirine arka çıkıp 200 lük şeyi OO BİZİM EMMOĞLU BUNU 100 E ALDI SEN 50 YE BIRAK demiyor

eğer bir ürünü satıyorsan hakkındaki herşeyi biliceksin. bilmiyorsan insanlar tepki gösterince kusura bakmayın ürün benim değil arkadaşımın, sorularınız varsa iletiyim diyiceksin. böyle saçma çıkışların seni daha da haksız yapar

oyun zırnık umurumda değil. 75 tl civarında bi paraya oyunun sıfırını aldım, severek oynuyorum, satmayı düşünmüyorum. senin satışını baltalamanın tam tersine daha çok insanın bu oyunu alıp görmesini bile isterim çünkü oyun son yılların EN İYİ oyunu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...