Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türk Corpları

Babameal

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Corp: Bregan Dearthe

Üye Sayısı: 67 (Corp Aktiftir)

Üyelerin Uyruğu: Tamamı Türk

Ceo : Jarlexly

Direktörler: Kursat , Caretta

Yer: 0.0 Impass

Sahip Olduğu Solar Sistemler: HOHF-B , 9-IIBL

Sistemlerin Upgrade Seviyeleri: HOHF-B Level 5 , 9-IIBL Level 5

Alliance: Against All Authorities Citizens (AAA C)

PVP Corp'udur, Industrial veya Farmer birimleri içermez, sadece Corp Tax ve Alliance Tax için RAT ve PLEX yapılır.Ama ben illahada RAT yapıcam Plex yapıcam diyen kişilerede hayır denmez.

Industrial ve Mining için kendilerine yer arayan arkadaşları bünyemizde toplayıp onlara bir ev sunabiliriz, tekliflere açığız.

Şirketimiz AAA ve AAAC den bağımsız filo hareketine sahiptir.

Killboard: http://www.bregandearthe.com/

Not: Turksquad Corp'u halen durmaktadır, Bregan Dearthe Turksquad Corp'unun PVP alt birimidir. Turksquad'a genelde yeni arkadaşları yetiştirmek amaçlı alıyoruz, zamanları gelincede 0.0 için Bregan Dearthe'ye aktarıyoruz. Malum savaşlardan dolayı Empire da yeni başlayan arkadaşların eğitimi pek mümkün olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
"Güncelleme"

Corp: Bregan Dearthe

Üye Sayısı: 67 (Corp Aktiftir)

Üyelerin Uyruğu: Tamamı Türk

Ceo : Jarlexly

Direktörler: Kursat , Caretta

Şirketimiz, Empire'a dönmüştür. Genel olarak şu anki amacı Empire'da Korsan avlamak, Wormhole Raid'leri düzenlemek, Oyuna yeni başlayan arkadaşları bünyesine katıp onların gelişmesini sağlamak, T2 ve Capital üretim zinciri oluşturmak. Şimdilik genel plan bu şekildedir.

0.0'a dönüş bu dönemden sonra ancak 0.0 daki bir alliance'ın ana yönetiminde olan şirketlerin arasına katılmak şeklinde olacaktır. Kiracı olarak herhangi bir alliance'a dahil olmayı düşünmüyoruz.

Killboard: www.bregandearthe.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Şirket: Aggressive Plumbers

Üye Sayısı: 3

Yapılan Aksiyonlar: Empire War Dec - Mercenary

KB: şimdilik adam akıllı yok ama Link 1

Bu postun çok yararlı olabileceğini düşünüyorum. Merkez kanalının girişindeki yazan şriket isimleri gibi. O yüzden UP yapma gereği duydum.. + Vaktim olursa gene posun başlangıcındaki gibi corp ismi sayısı olayını yapabilirim..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Merkez kanalinin girisindeki corp listesini tamamen silicem zaten. Yerine bi sayfa linki koyucam oraya isteyen herkes corpunu yazip detayli bir sekilde tanitabilecek ama bizim web isleriyle ilgilenen arkadas bu aralar realde cok yogun ilginemiyor. Web tasarimdan anlayan birisi varsa bana yardim bir yardim etsinde bende hergun birilerine dert anlatmak zorunda kalmayayim :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...