Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara içinde kopya oyun satan yer kaldı mı?

Cd-

Öne çıkan mesajlar

Beyler ankarada kopya PC oyunu satan iyi bir yer kaldımı maltepe pazarında hiç yok bildiğim kadarıyla başka bir yerlerde var mı acaba eski, yeni yani PC oyunu satsın yeter...[signature][hline]No Woman No Cry[Bob Marley]
Ben Candemir!!?!
Volfied, 11 Haziran 2004 23:16 tarihinde demiş ki:
afrikadaki penguenler hakkinda endiseliyim

[Bu mesaj Cd- tarafından 04 Temmuz 2004 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bahçelinin sonudan sağa dön elma sağa dön deha sağa dönüp aşağı in sağa git oradada ismini hatırlayamadığım bir yer var.[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
o zaman geldiimii gazlaa gitsiin..
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

Ya niye böyle yapıyosunuz neden çoğu zaman tek eğlence kaynağınız olan oyunları aldığınız yerleri bu kadar açık konuşuyonuz;hiç bişey olmayacaksada satanlara ben açıkçası rahatsız olsunlar istemem.
Bide hep içimde kalıyo söyleyemiyorum oyun CD si kopyalarına karşı milleti ayakta durmaya çağıran herkesi ve öncelikle Level dergisini kınıyorum her sayısını alsamda;acaba hiç düşünülmüyor mu bu ülkede insanlar nasıl alcak orjinali,buldu parayı diyelim nasıl bulcak oyunu ya da hadi onuda halletti deyelim ayda 1 bilemedin 2 oyundan fazlasını nasıl alacak?
Ps:Buda yeni bir tartışma konusu olsun hepimize bir kere daha gün geçsin :))[signature][hline]See Saw Die
Sosyal ağlarda paylaş

korsan yasaktı forumlarda :-P

hem her yerde korsan satılıyor, ben orjinal satan (yeni dvd-boxta satılanlar değil, eski oyunları da arıyorum red alert 2, dark omen gibi görmüştüm real'de 5 milyona, şimdi yok) yer arıyorum da bulamıyorum..[signature][hline]pc and comic geek

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 11 Temmuz 2004 11:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eski oyunları orjinal bulmak neredeyse imkansız gibi.. yüksel kırtasiyede diablo 2 ve starcraft makul fiyatlara satılıyor. ayrıca warcraft3, swg gibi yeni oyunların orjinalleri var. onun dışında ps:torment'ın orjinalini almıştım 12 milyona geçen sene karumun oralarda bir yerde ama tam hatırlamıyorum yeri[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...
Sosyal ağlarda paylaş

abi tunalıda yetkin çarsısında war
ayrıca maltepede paso polis baskın yapıo zaten dosyalardan seciosun 5 dakika sonra gelio cdler
walla ben gecen cz generals bide mp3 flan aldım babalar gibi calısıo zaten adamda notebook war deneyerek verdi bize cdleri
dostun karsısında zafirde war kızılayda baskada bilmiorm[signature][hline]***GFB FIGHTERS***
Sosyal ağlarda paylaş

said:
the13th, 18 Temmuz 2004 01:08 tarihinde demiş ki:
abi tunalıda yetkin çarsısında war
ayrıca maltepede paso polis baskın yapıo zaten dosyalardan seciosun 5 dakika sonra gelio cdler
walla ben gecen cz generals bide mp3 flan aldım babalar gibi calısıo zaten adamda notebook war deneyerek verdi bize cdleri
dostun karsısında zafirde war kızılayda baskada bilmiorm

Zafir'de satılmıyo artık ben gittim oraya bir ay önce mi ne. Önceden hep ordan alıyodum.[signature][hline][i]No Woman No Cry[Bob Marley]
Ben!!! Tıkla!!!
Cd- kafası karışıkken bir şeyler demeye çalışmış:
Yok asabah sabah kafamız sazten uçmuş o açıdan şey var bi de yani ben saşmalıyorum gene

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...