Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mandalorian (2019) - Disney+

Devokai

Öne çıkan mesajlar

ben eglendim yaw. tam spaghetti western.

dizinin genel seviyesine bakinca, burada book of boba fett'in kendi basligi bile yok abi. mando'nun yancisi, biraz star wars nostaljisi, bolca da western. birazcik arcade oyunu. (abi bunlari oldurdun, oyunu zorlastiralim o zaman, tarzinda gelen scorpenek annihilator droidler ve onlarla catisirken yasanilanlar vs.)

yine de yeni sezonu bekliyor olacagim. bir sonraki sezon yanci yerine kendi ayaklari ustunde duran bir yapim olursa daha iyi olacaktir.

Sosyal ağlarda paylaş

eh son blm:

Spoiler

combatlar falan dandik olsada idare eder, uzatmislar gereksiz, o pokemon motorcu hipsterlardan 3-4 tanesi daha olse, ne bileyim ezilse patlasa ikiye bolunse falan, daha iyi olabilirdi gerci.

ama Bobanin bh olmayi birakip, tum gun mahalleyi dolasip esnaf ile konusan amca olmus olmasi pek iyi gelmedi bana lorewise.

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Aceace dedi ki:
  İçeriği gizle

Bölümün sonunda bacta tankındaki amca kim?

Spoiler

cobb vanth miydi neydi, onceki bolumlerde silahsor sirinin vurdugu "freetown" serifi

final hosuma gitti ama ->

Spoiler

catismalarin kalabaligi, satislari, kurtarislari, efekti falan cok iyi de bazi salak seyler tum buyusunu bozuyor. mesela modcu eleman wookie abiyi omuzlarken silahi cekip sikayim bir tane diyor ama bunu nedense 360 donerek yapiyor. eh be kardesim... bir yanda mandaloriancilar izlemek zorunda kalsin diye planlama var ama ote yanda genel bir uvey evlat muamelesi var sanki. silahsor sirin yerdeyken sapkasi solunda, sonraki cut saginda. dublorun surati gereginden 20 kare fazla gozuktu diyecek halim yok ama boyle de olmasin. hasasin abla kum turizm ofisini bastiginda ne oluyor ne bitiyor mesela. max level nerdler uzerine iki sayfa yazip cizmistir simdi de isin asli siklemeden cekmisler oyle. finalin havasi, olay orgusu hosuma gittigi icin tek tek listeleyesim yok ama boyle seylerle dolu.

yoksa bir degil iki degil uc bounty hunter olacak, wookie kaba kuvveti olacak, tasakli buyuk silahlar olacak, gondor atlilari gelecek ustune sehre rancor salacaklar hani olan bitene bakinca cok yasa daimyo.

kusurlariyla begendim diziyi. mandalorian'a benzer tat olup, gereginden fazla ortusmemesi hos. promosyon icin olsa da crossover da heyecan katti ve iyi baglandi.

Sosyal ağlarda paylaş

Cok iyiydi bence. Ilk iki bolumden sonra gayet kendine bagladi sezon. Mandalorian ve BoBF harika bir dizi yapisi ortaya koydu ve gayet istikrarli bir sekilde korudu bunu.

Tek problem iki dizi de sezon ortasina dogru cameolar vs ile citayi yuksege cikarip bazi fanlari gereksiz beklentilere soktu.

Spoiler

Youtube’da yayin yapan bir kac denyo ya neden han solo ve ben soloyu da gormedik luke da gelip boba vs pyke savasina bir yerden dahil olsaydi diyecek kadar okuzlesti.

Iki dizi de son 20 yildir ortaya konan en iyi star wars yapimlari bence.

DoruK tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Alalal ben çıkaramamıştım.

14 saat önce, DoruK dedi ki:

Iki dizi de son 20 yildir ortaya konan en iyi star wars yapimlari bence.

Kesinlikle. Star Wars'un içindeki ''büyücü'' tayfa ne kadar az olursa o kadar güzel oluyor. Rogue One'ı da çok beğenmiştim. Mando da çok güzel. Obi Wan'ın mayıstaki dizisinin de daha bir Bear Grylls tadında olacağını düşünüyorum. Muhtemelen onu da beğeniriz.

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

robert rodriguez Star Wars'tan uzak dursun bundan sonra lütfen. Onun çektiği bölümler meh ama genel olarak beğendim bende diziyi. Rodriguez'in aksiyon sahneleri sarmıyor hiç. Çok 90lar da kalmış gibi.

Spoiler

Luke'un da gelip boba'nın yanında savaşması gereksiz tabii ama bari çocuğu mekanik kadına o bıraksaydı. Dizideki haliyle Mando'yu mu seçtin sie git o zaman deyip X winge atmış bebeği göndermiş gibi sdf

cad bane'i de iki bölümde harcadılar ?

bide credits concept artta Rancor'un eline twilek hatun koymuşlar binaya tırmanırken. Bölümde de olsaydı keşke. Tam king kong olsaydı.

progamer tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

uyduruk?

abi su zenci arkadasimin 360 derece donup diz ustune cokerek ates ettigi o guzel sahneyi begenmemek icin ya IRKCI olmak yazim ya da sinema sanatindan anlamayan bir cahil.

oylesin demiyorum yanlis anlama. sadece dusuncemi belirtiyorum sayin Bitch.

dasaaa tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 14.02.2022 at 15:27, dasaaa dedi ki:

uyduruk?

abi su zenci arkadasimin 360 derece donup diz ustune cokerek ates ettigi o guzel sahneyi begenmemek icin ya IRKCI olmak yazim ya da sinema sanatindan anlamayan bir cahil.

oylesin demiyorum yanlis anlama. sadece dusuncemi belirtiyorum sayin Bitch.

haydaaa ırkçı filan ilan ediliyoruz, olacak iş değil...

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...