Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mandalorian (2019) - Disney+

Devokai

Öne çıkan mesajlar

On 11.12.2020 at 22:48, goldbären dedi ki:

yok ben övüyormuş gibi boklamak istemedim, gerekli çocuk  / yetişkin dengesi var bu bölümde dedim. o dediğim stormtrooperlar cahilce açılan kapıdan koşuyor tam yoktu burada mesela.
çok geniş bir kuşağa hitap eden dizide bizim birçok şeyi kestirebilmemiz veya daha önceden görmüş olmamız kaçınılmaz. önemli olan bunun batmaması.

ben esas boneden korkuyorum bi wot gelecek yine sdfs

anlamadığım şey benden niye korkuyon la, sakin sakin CP2077'mi oynuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

On 19.12.2020 at 12:13, miyaw33 dedi ki:

Oh be sonunda starwars filmlerinde tatmin edici bir son oldu. Bu yönetmen ve ekibi cekecekse birkaç spinoff çeksin, her gün izleriz bir starwars karakteri

İşte Ahsoka ve Kenobi dizileri bunun spinoff'u olacak şekilde çekilecekmiş. 2 tane daha dizi için anlaşma yaptı bu ekiple Disney ama onlar duyurulmadı daha galiba. Biri Boba olur işte. 

Sosyal ağlarda paylaş

filmlerle yaptıkları hatayı yapıyorlar, gene aşırı satüre edecekler izleyicilerin tepkisini tek tek görmeden. gitar hero gibi yaptılar filmleri de her yıl, sonra box office düşünce şaşırdılar. mcu gibi böyle her chara ayrı film/dizi çekelim formülünün tutması şüpheli sw'de.

yapacaksan da extended universe şeklinde yap, yanyana 5-6 charı alıp hepsini dallandırıp budaklandırma. 1-2'si tor vaktinde geçsin vs. bunların hepsi dipdibe aşağı yukarı aynı dönemin karakterleri.

bu arada eski filmlerdeki boba fett aktörü de vefat etmiş, huzur içinde uyusun.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

çok kötü olur gerçekten öyleyse çünkü boba'nın tattooine maceraları teaser ilgimi çekmedi şahsen. dinn ile bo-katan ne yapacak onu bekliyorum şu anda.

Alıntı

Pascal has cited Clint Eastwood as an influence on the character, and many comparisons have been drawn between the Mandalorian and Eastwood's Man with No Name. The Mandalorian creator Jon Favreau suggested Pascal watch Akira Kurosawa's samurai films and Eastwood's Spaghetti Westerns as preparation for the role.

?

Sosyal ağlarda paylaş

Bizans askeri gibi olen stormtrooperlar olmasa sahane olacak. Dusman imparatorluk iken hic heyecan olusmuyor gercekten, inanilmaz basiretsiz ve beceriksizler. Onlar yokken guzel dizi.

Aklima takilan bir nokta var

Spoiler

Ahsoka'nin oldugu bolumde Jedi ve Mandalorian kumpas kurdular, yalan soylediler Magister'a. Ikisinin de kati kurallari yok mu, yalan soylemeleri, sozlerinden donmeleri yasak degil mi.

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, eregorn dedi ki:

Bu arada şöyle bir teori de var. The Mandalorian dizisinin ilk iki sezonu "Book of Mando". Bundan sonraki sezonlar "Book of Boba" olacak. Boba için ayrı bir dizi ve mando için ayrı bir dizi yapılmıcak. Boba sezonlarında, Mando'yu görecez ama ana karakter Boba olacak

Book of boba'ya niye teori diyorsunuz ki. Son bölümün after credits sahnesinde book of boba coming december 2021 dediler zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

Teori olan kısmı; Book of Boba Mandalorian S3 olarak mı gelecek, ayrı dizi olarak mı? Eğer S3 olarak gelecekse kötü.

42 dakika önce, Nigger_of_the_sand dedi ki:

Aklima takilan bir nokta var

İçeriği gizle

Ahsoka'nin oldugu bolumde Jedi ve Mandalorian kumpas kurdular, yalan soylediler Magister'a. Ikisinin de kati kurallari yok mu, yalan soylemeleri, sozlerinden donmeleri yasak degil mi.

Spoiler

Mando sadece kabul ettiği kontratları bozamıyor. Magisterla konuşurken kontratı kabul etmedi Jedi'ın yerini söyle bi bakarız diyip geçiştirdi.

Ahsoka zaten kendini Jedi saymıyor (-ki ayrıca Jedilar da gerekince yalan söylüyor o konuda çok katı değiller sanki?)

Sosyal ağlarda paylaş

Her "iyi Jedi" görünce aklınıza eski konseydeki katı kurallar gelmesin.

Kyle Katarn'ı sevmemin nedenlerinden biri, "Gri Jedi" dediğimiz tarzda takılması. Luke Skywalker'ın Episode 6'dan sonra yarattığı akademinin de bu kafada yeni bir Jedi tarzını benimsediğini düşündüm hep. "Canon" adı altında yapılan saçmalıklar bize bunu pek göstermese de...

Sith-Grey-Jedi-Jedi.jpg

sBEQysW.png

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Oce4n dedi ki:

Book of boba'ya niye teori diyorsunuz ki. Son bölümün after credits sahnesinde book of boba coming december 2021 dediler zaten.

Book of boba'nın varlığı bir teori değil zaten. Book of boba'nın ayrı bir dizi değilde, the mandalorian sezon 3 olacağı bir teori. 

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Aket-Atum dedi ki:

Abi şu 10 dizilik evrende bir Kyle Katarn'a yer yok mu ya acaba ? 

extended universe'i sildiler işte, swtor hayatta kaldı sadece. o da kapandığı gün son kırıntıları da bitmiş olacak. onun yerine eu'dan hırsızlık yapıyorlar kafalarına göre. "eu ama eu değil".

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...