Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mandalorian (2019) - Disney+

Devokai

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Scalanova dedi ki:

cok begendim bu bolumude ozellikle yeni gelen abiyi (ismi lazim diil) mandolarian nasil olmalinin hayat bulmus hali oldu resmen.

this is the real way.

nefretle hincla ?

Spoiler

Yanlız Boba Mandolorian değil ki, altı üstü kelle avcısı bir klon. Zırh falan kalmış pederden sadece. 
Bu arada bölüm güzeldi fakat çatışma dövüş sahnelerinde bir Cüneyt arkın filmi havası sezmedim değil ?hızlandırmalar falan, bobanın levyeyle beşyüz storm dövmesi biraz lame gibiydi.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, lovecraft0Z dedi ki:
  Gizli içeriği göster

Yanlız Boba Mandolorian değil ki, altı üstü kelle avcısı bir klon. Zırh falan kalmış pederden sadece. 
Bu arada bölüm güzeldi fakat çatışma dövüş sahnelerinde bir Cüneyt arkın filmi havası sezmedim değil ?hızlandırmalar falan, bobanın levyeyle beşyüz storm dövmesi biraz lame gibiydi.

Spoiler

ya orasi havada biraz, babasinin kopyasi direk mando denebilir arti bizim bagnaz mando vermezdi zirhi ona mando olarak gormese falan filan. mando olmak icin illa sart gerekmiyor gibi bazilari kaski cikariyor bazilari cikarmiyor bazilari bir gezegende dogmus digeri evlatlik, bu da klon iste ? ben sertligini kinini hirsini nefretini dovus stilini vs cok sevdim, acimasiz, kafamda ki mandoya cuk oturdu. sadece gobek olmamis ?

Sosyal ağlarda paylaş

dizinin en iyi bölümüydü ki küçümseyerek geçe geçe falan izliyorum genelde, kapalı koridorda güruh halinde koşan aptal beyaz plastik adamlara post process lazer çarpması yerine en düzgün aksiyon planları olan bölümdü. hep böyle yapsalar keşke. fanlar daha da zevk alacaktır sürprizler bir yana.

Spoiler

tenor.gif

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...