Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Mandalorian (2019) - Disney+

Devokai

Öne çıkan mesajlar

Sonunda son yılların Rogue One kalitesindeki SW yapımı gelmiş ya. Dizi çok çok iyi. Evreni bu kadar iyi yansıtmaları + mature sayılabilecek ögeler bambaşka bir dizi yapmış. 

Niye millet baby (SPOILER) diyor diye düşünüyodum başlamadan önce, ırkı bilinmediği için tabi. Millet öylesine bi isim takmış, ben de diyorum timeline olarak nasıl böyle bir şey mümkün olabiliyor.

Üstüne konuşulur baya bu dizinin. 

Sosyal ağlarda paylaş

çok iyi çıktı bu ya, yeni izledim. beklediğimden de iyi, rogue one filandan da çok daha iyi. jon favro anlıyor bu işten, bozulmaz umarım. kadro da çok iyi ama carl weathers’ı gördüğüme özellikle sevindim.

swtor yükleyip yeniden BH oynasam mı dedirtti ahah, onu oynamamıştım.

Sosyal ağlarda paylaş

BH oynayacaksan SWG açacaksın abi. Orada direkt mesleği var. Kotor'da Soldier ya da Mandalore - Canderous Ordo ile oynarsan falan yakalarsın o hissi. O da ucundan biraz.

Bu arada hatırlar mısınız bir ara iptal edilen bir SW oyunu vardı, sadece birkaç screenshot ve concept art görmüştük. Star Wars 1313 olması lazım. Sanki onda da BH olarak oynayacaktık. Acaba o projenin üzerinden ilerlemiş olabilirler mi bu dizide?

-Deno- tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ehu

On 10.12.2015 at 15:15, Norak dedi ki:

Kathleen Kennedy, Lucasfilm president,

Underworld & 1313:

“Interestingly enough, that’s an area we’ve spent a lot of time, reading through the material that he developed is something we very much would like to explore. And there was 1313 the game, where there was…unbelievable.

So our attitude is, we don’t want to throw any of that stuff away. It’s gold. And it’s something we’re spending a lot of time looking at, pouring through, discussing, and we may very we’d develop those things further. We definitely want to.”

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, -Deno- dedi ki:

BH oynayacaksan SWG açacaksın abi. Orada direkt mesleği var. Kotor'da Soldier ya da Mandalore - Canderous Ordo ile oynarsan falan yakalarsın o hissi. O da ucundan biraz.

Bu arada hatırlar mısınız bir ara iptal edilen bir SW oyunu vardı, sadece birkaç screenshot ve concept art görmüştük. Star Wars 1313 olması lazım. Sanki onda da BH olarak oynayacaktık. Acaba o projenin üzerinden ilerlemiş olabilirler mi bu dizide?

swg ne abi, 20 yıllık oyun neredeyse. swtor'a bile bugün baktım da o patates suratlar, pixar gövdeler of of. kotor'ları oynamıştım zaten. swtor'da da direkt mesleği var diye dedim zaten, bunlardan başka da oyun sanırım oynatan hala.

işte gittiler aptal gibi o projeleri iptal ettiler, hala jedi knight basıyorlar. akıl fikir ihsan eyle bu şirketlere yarabbi.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben hasta oldum diziye ya, soundtrack'ini loop'ta dinliyorum.

Beklenen, arzulanan SW ruhunu iliklerine kadar işlemişler resmen. Yani herkesin Boba Fett hikayesi istemesine bundan daha iyi bir projeyle karşılık veremezlerdi. Acaip arkaplan bilgisi veriyorlar, üstüne bütün SW evrenine doyuruyorlar. Bir de Disney'in bütün SW ile ilgili fail olan çabalarını tek bir bebekle çözüyorlar. Sadece bunun oyuncağı Disney'i kurtaracak.

Şuan çok karışık bence Disney'de ortalık. Rise of Skywalker'da problemler var deniyor. Anca yeni bitirmişler filmi ve çalışanlara izletmeye başlamışlar. Farkındalar yedikleri boku, o yüzden J.J.'ye yalvarır gibiler. J.J.'in çıkan demeçlerine de iyi bakın, hint ediyor adam problemleri. "2. filme baktık, başta düşündüğümüz şeyleri etkilemiyor" diyor la adam. Ben de zaten 2. filmi tamamen yok sayabileceğimiz bir kurguda yapmaları bu filmi. Yani Force Awakens'dan direkt buna atlayalım, unutalım ya 2. filmi.

Mandalorian bu kötü atmosferde ilaç gibi geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

On 25.11.2019 at 15:37, Sam dedi ki:

swg ne abi, 20 yıllık oyun neredeyse. swtor'a bile bugün baktım da o patates suratlar, pixar gövdeler of of. kotor'ları oynamıştım zaten. swtor'da da direkt mesleği var diye dedim zaten, bunlardan başka da oyun sanırım oynatan hala.

işte gittiler aptal gibi o projeleri iptal ettiler, hala jedi knight basıyorlar. akıl fikir ihsan eyle bu şirketlere yarabbi.

valla ben swtor'u oynuyorum bir süredir, grafikleri çok iyi ya. tatooine, alderaan felan tasarımlar on numara. tabii bu kadar tasarım kastıklarından sonra bölgelerin içeriğinin boş olması çok can sıkıcı oluyor, belki de wow'un etkisidir bilemiyorum.

ama oyun çıkmadan önceki oyuncak lightsaberlı screenshotları düşününce, bence bu karakter tasarımlarına da şükür. lego tasarımlarıyla da yapabilirlerdi.

swg çok iyi oyundu ya. sırf mandalorian gazıyla açıp emu serverda bile oynayasım var. trandoshan teras kasi master oynuyordum ve çok keyifliydi o classla sağda solda takılmak. gemi savaşları bile swtor'dan daha iyiydi.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...