Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cya mates =)

dory

Öne çıkan mesajlar

eöö, selam paticik
naber? dsf.
burda bir suru guzel anim, guzel arkadasim oldu. hepsini cok seviyorum.
soyle bi geri donup bakinca hepsi birbirinden guzel bir suru olay yasamisim
seneler once buraya ilk postumu atarken ellerim titriyodu misal, horace abinin cizimlerimi begendigi gun var bi de, gozumde kalpcikler cikmisti =) (begense yine cikar o ayri)

eööö, aklimda bir sürü sey var da ne gerek var wot'e, biri didt read lol zencisini koyar sonra, patlarim :D

soyle ki, benim icin paticik macerasi, komedileri, trolleri, gece yayinlari hepsi ayri ayri anlamlidir. burdan kazandigim butun arkadaslarim "sanal ortamda kazanilan arkadasliklar tırt olur" tezini defalarca curuttuler, kendilerini biliyolar. hepsini cok seviyorum, bu veda onlara degil elbette =)

hmm hmm.
burasi bazen cok acimasiz bi yer olabilio, insanlar sonuclarini dusunmeden harfleri cok kolay bi sekilde yanyana koyup "gonder" butonuna tiklayabiliyolar. ben bu sekilde kırdıgım herkesten ozur diliyorum. hiç birinizi tanimiyorum ve eminim irl, iyi insanlarsinizdir.

ben de kirginim biraz, =)
uzak durmak, az okumak bunlar cozum olmuyormus bazi seyler icin onu anladim. o yuzden tasi taragi toplama zamani gelmis dedim.
geri donmemek uzere demek icimden gelmiyo lakin kafamdaki o =) kendinize iyi bakin, burda olmak cok guzeldi.
glhf =)

unutmayin bi de
fish are friends, not food!

ps:soyle bi okudum da cok sacma bi post olmus, ben bile tldr yazarim buna ehuh.
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

burasi bazen cok acimasiz bi yer olabilio, insanlar sonuclarini dusunmeden harfleri cok kolay bi sekilde yanyana koyup "gonder" butonuna tiklayabiliyolar.

abcdefgğhıijklmnoöprsştuüvyz

İşin esprisi bi yana bi müddet uzak durman daha iyi gelirsin tekrar biz veda etmiyoruz sanırım hadi yarın görüşürz =)

şaka içinse alınganlık yapma :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...