Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine sınıfta çekilmiş bir videahahahahahahahahah

Tokasra

Öne çıkan mesajlar

Your account is temporarily unavailable due to site maintenance.

:(

Enee alkışlarla yaşıyorumda buldum. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/24475/baskan-ve-yardimcisi---bu-yaptiginiz-insanliga-sigar-mi

Edit: ABİ BU NE, FAKİR MUHABBETİ NEDİR!? İbonun oğluma flüt alamıyorum lan diye ağlaması gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu ne abiii
bacak kadar kız fakirim kartını çekti demagoji yapıyor bildiğin nasıl basıyo o yaşta kafası.
sonra o nasıl öğretmen lan provoke ediyor resmen çocukları aferim kızım diyo sen sus falan yapıyo çocuğa,çocuk kalkıp kızın üstüne yürüyo falan sınıf baştan sona FAIL.
Sosyal ağlarda paylaş

bu videonun komik olduğunu düşünenler rezildir, hayvandır barzodur hatta kişiliksizdir. adam olmaya çalışmış olamamıştır
ama yaranmaya çalışmışsın foruma, o yüzden ehehehe diyip geçiyim kendini iyi hisset küçük dünyanda

o kızlar kim bilir ne mücadeleler veriyolar

ekşiden alıntı

aslında bu yaşananı inanılmaz bulan arkadaşların dramı. kolejlerde yok tabi böyle şeyler...

ps. mavi kurdeleli kız ilerde baya extrem bişey olucak
[Pedobear approval]
Sosyal ağlarda paylaş

KahnX said:

bu videonun komik olduğunu düşünenler rezildir, hayvandır barzodur hatta kişiliksizdir. adam olmaya çalışmış olamamıştır
ama yaranmaya çalışmışsın foruma, o yüzden ehehehe diyip geçiyim kendini iyi hisset küçük dünyanda

o kızlar kim bilir ne mücadeleler veriyolar

ekşiden alıntı

aslında bu yaşananı inanılmaz bulan arkadaşların dramı. kolejlerde yok tabi böyle şeyler...

ps. mavi kurdeleli kız ilerde baya extrem bişey olucak
[Pedobear approval]

hatta annesi ... değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

3 dakikada adeta bir aysecik filmi izledim, ikinci kiz cok iyi konustu, ama yazik valla. bunu videoya ceken hiyara da aferin.

+1
yazik ama onlari bu sekilde yetistirenlere de yazik, agzim acik kaldi. bu yasta böylelerse ilerde kadin programi falan sunarlar bu kadar dramayla ve ajistasyonla.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...