Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

BabacumMostors said:

"roket adam" said:

yeniliklere açık olmayan sizlere, şunu armağan ediyorum.
şüphesiz ki bu videoda ms-fan'ı milyonlar için ibret ve keramet vardır:

video

http://www.youtube.com/watch?v=C5oGaZIKYvo

iphone gayet kötü bir telefon, daha doğrusu kullandığı mevcut işletim sistemi çok yeto şey gibi düşün, yatalak olduğunu düşünen birine önce yatağı satıp sonrasında "sen yürüyeibliyor4sun" ondan sorna da "sen koşaibliyordsun" demek gibi bir şey.. hani adam yatağı almadan önce de koşa,ibliyordu amabirisi onun koşmayı bırak ayağa kalkamayacağına inandırmışdı

donanımsal olarak çok iyi ama malesef ticqari kaygıolardan ötürü eve kapatılmış bir ev hanımı

ok, windows mobile 6.5 kullanan bir samsung omnia al, stylus ile kullan, mms de gönder, bluetooth ile müzik aktarımı da yap o zaman.

21. yüzyıldayız hala iphone'a nasıl kötü dersiniz bre vicdansızlar.
Sosyal ağlarda paylaş

walakötü iphone.. anama küfretmişler gibi hissediyorum iphone denilince, insan zekasına hakaret gibi bir ürün

-kanka bak yeni ürün
-ooo güzelmiş steve ulan yine aldın aklımı
-ama kamera yok 3g yok flash yok mms yok bluetooth yok
-yani.. yine de güzel be steve
-ama önce 3g li modelini sonra kameralı modelini sonra da artık allah kısmet ederse diğer özelliklerini ekleyip aynı ürünü aynı kişiye bir den fazla satacağım nasıl kafa ama?
-steve senin büyük dede kayseriliydi değil mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Satışların fiyasko olacağını düşünüyorum. Çünkü zaten mac'in kendi biyosferi içinde yaşanların çoğunda bir imac/mac pro ve iphone var.

Ayrıca saatlerdir düşünüyorum nerede kullanılacak bu alet diye. iPhone gibi küçük değil ki cebe girsin. Bunu alacağıma bir tane netbook alırım veya ille mac alacaksam 13''lik bir macbook alırım. Buna niye para verecek insanlar bir türlü çözemedim.

Salt tasarım için (kabul ediyorum apple'ın tasarımları iyi) 499$ (ki bu, iphone türkiye fiyatının oranını korursak, 9 katı yani 4500lira civarı olacak demektir türkiye'de) çok fazla.

edit: imla
Sosyal ağlarda paylaş

yine biraz yorum okuyum dedim öldüm gülmekten

xfairgamex said:

@The Dewd: I couldn't agree more, this product really fits a niche that no other product does. Just like when I want to tweet but don't want to go to all the trouble of getting my iphone out of my pocket or finding where I put that darn laptop... just whip out my TwitterPeek and i'm good to go!

ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...