Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orfen - AntQuenn - Core (event ss)

Evr

Öne çıkan mesajlar

evet bugun yaklasık tum bossları gezdik forumdakilerle paylasıyım dedim ve gercekten bekledıgımıze degdi orfenden drake leather - enc scroll - ve necklace cıktı quennanttan hıcbırsey dusmedı coreden blunt silah ve bı kac ıvır zıvır daha cıktı bunlardan otesı oyunun boss huntlarla ne kadar eglenceli olabilcegini ogretti neyse 30-36 saat sonra bosslara tekrar ugrucaz :) buyrun resimler

-orfen screenshotları bır kazaya kurban gıtmıs sagolsun makınem ,sadece ant ve core sslerını koyabılıyorum.
/11 temmuzda siegeler baslıyor 2. makina olursa fraps ile siegeleri kaydetip forumlara koymaya calısıcam en olmadı ss koyabilirim.
[signature][hline]icq:140353

Sosyal ağlarda paylaş

Ben farkli bi konuya deyincem ari bu ss lerden gorduklerimden kusura bakma ne guzel bi server gercekten bizdeki gibi yabanci arkadaslarin ebay acligi ortaya cikmamis abarti setler ve silahlar yok ve halbuki high lvl insanlar bunlar ne kadar aci bizim serverda ebay cok ayuka cikti cok kotu ya neyse ari ss ler muthis saygılar...[signature][hline]Valkynval LvL 50+ Abyss Walker Bartz

[Bu mesaj Ayarsiz tarafından 13 Temmuz 2004 11:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...