Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

New York’ta Beş Minare

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

türk sinemasını özetliyor aslında

mahsun kırmızıgül gibi yıllarca yanına bile yaklasamıcagı ibo nun rakibi durumunda piyasada kalması ve para kazanması, hadi onu geçtim türk sinemasında 2 tane duygu sömürüsü filmle bir anda usta yönetmen senarist olması gerçekten çok vahim

türk sinemasında gerekli ilgiyi görmemiş geri planda kalmıs bir sürü güzel filmler desteklenmeyip unutulup gidiyorken mahsunun ve şahanın abidik filmlerle ortalarda olması üzücü.

ayrıca feto reisin bu işte katkıları var belli :)
Sosyal ağlarda paylaş

ilk fragmanda bi sahne vardı. mahsun ile sandal parkta ayak üstü konuşuyorlar. mahsun ellerini beline koyuyor konuşurken garip bi şekilde. ulan nasıl bi yönetmen o sahneyi çekmiş merak ediyorum. insan bi uyarır ne bileyim öyle durulur mu lan odun der falan. resmen ellerini nereye koyacağını bilememiş.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

ilk fragmanda bi sahne vardı. mahsun ile sandal parkta ayak üstü konuşuyorlar. mahsun ellerini beline koyuyor konuşurken garip bi şekilde. ulan nasıl bi yönetmen o sahneyi çekmiş merak ediyorum. insan bi uyarır ne bileyim öyle durulur mu lan odun der falan. resmen ellerini nereye koyacağını bilememiş.

sorun şu ki yönetmende zaten kendisi

Yılmaz Güney'de olan sorun var aslında, Yılmaz Güney ne kadar başarılı bir senarist ve düşünür olsa da bir o kadar ortalama bir yönetmen ve oyuncudur. Çünkü hemen hemen bütün filmlerinde yönetmen/oyuncu olarak yer almıştır. Kendi patronu olduğundan kimsenin lafını dinlememiştir, ee zaten onu geliştirecek ve yönlendirecek olan başarılı yönetmenlerde olmayınca bu iki özelliği hep ortalama diyebileceğimiz yerde kalmıştır.

Hep oynayıp hem yönetmen çok zor olduğu kadar belirli bir seviye ister. Mahsun'da o seviye olmadığından ötürü hep olduğu yerde kalıyor. İyi yönetmen statüsünü belki kazanır ama hiçbir zaman daha da üstüne çıkamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
rezalet bir film.zaten filmin sonunu gitmek isteyenlere hiç mi hiç tavsiye etmem filmin ilk 15 dk sı dışında hiç bir olayı yok.o 15 dk dada mahsun yok zaten.keşke vay arkadaş filmine gitseydim

spo olabile dikkat

özellikle 2. yarısı tamamiyle filmi 2 saate tamamlamak için çekilmiş.zaten bir süre sonra filmin sonunu anlıyorsun.ikiside bitliksli çıkınca kıllanmıştım zaten

Sosyal ağlarda paylaş

bu kadar iyi denmiş mahsuna övgüler dizilmiş olmasına rağmen yine de lan mahsun ne kadar iyi film çekebilir ki diyodum zorla götürdüler. zaten hiç bişey beklemiyodum da bu kadar boktan olacağını da tahmin etmiyodum. insan olan böyle film çekmez. görüntü iyi diye film mi izlenir lan. 10 dakika kuş bakışı newyork izledik anasını satiyim
Sosyal ağlarda paylaş

ya herifi konusmasını gördünüz mü galada.böyle steven spielberg olmus gibi adam.bi triplerde.film çok kötü.ben ztn öncekli sayfalarda da baya eleştirmiştim

bide bu adamın kendini başrole koyması.yetmezmiş gibi afişte kocaman resminni falan olması.onuda geçtim bu adamın filmlerinin tutması izlenmesi ve devamının gelmesi çok vahimdir

şahan ve mahsun türk sinemasını trolluyorlar

diceksin neden gittin izledin.babam tutturdu bu aksam :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...