Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeniden UO

stigmata

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,
Yıllar sonra tekrarfan can sıkıntısından uo oynamak istiyoruz. Bazı sorularım olacak, cevap verebilen arkadaslar olabilirse sevinirim.

- OSI' de oynamak için cd yi nerden temin edebiliriz? Veya indirilecek bi yer var mı?
- Uo yu osi de hiç oynamadım, cd yi aldıktan sonra yapmamız gerekenler nelerdir? Trial süresi var mı? Aylık oyun ücreti nedir?
- Diger baslıklarda arkadaslar bazı grafik farklılıklarından bahsetmiş, temin edilecek cd ler ona göre çeşitlilik gösteriyor mu?
- Tahmin ediyorum oyuncu sayısı eskisi kadar yoktur ama ticaret veya pvp yapılabilecek gerekli kalabalık var mı oyunda?
- Oynayan turk sayısı nasıl? Cogunluk hangi server da?
- Skill cap durumu nedir? 700-1000 vs..?
Sosyal ağlarda paylaş

- OSI'de oynamak için 2 farklı Client seçeneği mevcut. İstediğini indirip full patch yaparak oyna bağlanabilirsin. Tıkla

- Trial süresi 14 gün
* 1 aylık ödeme 12.99 $
* 3 aylık ödeme 34.99 $
* 6 aylık ödeme 59.99 $

- Oynun bütün ek paketleri hesabı alınca aktif olucak, SA pakedi hariç. Oynu ayrıca alman lazım. Almadanda oynayabilsin ama pakedin özelliklerinden yararlanamazsın.

- Oyun eskisi kadar kalabalık deil tabiyki ayrıca haritanın her geçen yıl biraz daha büyümesi çoğu yerin bomboş kalmasına neden oldu

- Oynayan Türk sayısı oldukça az. Oynayanlar genellikle Europa sunucusunda

- Skill cap 700,0 ama hesabın yaşına göre 720,0'a kadar çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben trial için üyelik yarattım bende ml vardı çekmem lazım olmaz diye düşündüm login.cfg si default login

;Loginservers for Ultima Online
;Do not edit this file or patching will fail! Always save a backup.
LoginServer=login.owo.com,7775
LoginServer=login.owo.com,7776

ama cannot connect to server diyor ? .

illaki uo heralddaki clientımı çekmem lazım ? .

Patchide tam yapmadım 6.0 küsüre geldim 330 mb lık bi patch çekiyodu durdurdum uraşmiim şimdi diye
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...