Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hepsiburada'nın ağzını kırasım var.

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

geçen pazar gitar processörü söyledim burdan. hala tedarik sürecinde. adamlara yazdım ettim şöle demişler;

3 iş günlük temin süresi geçmiş olan ürününüzün bize ulaşması ile ilgili mağaza departmanımız gerekli işlemleri yapmakta olup alternatif temin edilme planlamaları da yapılmaktadır. Aciliyetiniz ilgili mağaza departmanına bildirilmiş olup önceliğiniz gözönünde bulundurulacak ve mümkün olan en kısa sürede ürün gönderiminizin yapılması yönünde çalışılacaktır.

Siparişinizdeki ürünün kısa süre içersinde tedarik edilmesini beklemekteyiz.

Yaşanan bu gecikmeden dolayı siz değerli müşterimizden bir kez daha özürdileriz.

Saygılarımızla...

niye böyle oluyor ya
hiç böle olmamıştı hep 3-4 güne gelirdi en geç burdan sipariş ettiğim şeyler.

ne yapsam ki şimdi bunlara ben

telefonları falan var mı arasam konuşsam bulamadım da. pazar gününe çok lazım o processör bana:S
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

Adamların geri iade prosodürleride ilginç. Farzedelim bir ürün aldınız 10 taksit ile. Ürünü iade ettiğiniz zaman paranızıda size taksit taksit ödüyorlar geri. Böyle saçma bir firma yok.

iide abi bankadan catir catir bir butun halinde aliyor o adamlar parani.. sonra sen bankaya taksit taksit oduyorsun, tuketici haklarina gore boyle bir yetkileri yok, kaldiki essek olusu kadar cezasi var bu durumun.

TKD e bir sikayete bakar bu durumu ispat edebilirseniz, surundururler valla adami :)
Sosyal ağlarda paylaş

GG nin tek dezavantaji cin mali urunlerin haddinden fazla olmasi..

sahibinden den de dukkan formatli alisveris yapabilirsiniz bu arada..

hepsiburada yi kullanmayi sahsen bi 3 sene once falan tedarik surecinden cikaramadiklari bir urun nedeniyle birakmistim.
ii etmisim degisen bisey olmamis demekki 3 senede.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen random geliyor ürünler,
1 ayda zor gelir diye aldığım gitar ayaklığı 2gün sonra geldiydi, hızlı kargo diye yazdıkları kartuş 3haftada geldiydi

ama sorunum olup ta çözülmemezlik olmadı daha hiç, para iadesi de aldım, ürünü gönderip yenisini de aldım...
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

-Crawler- said:

Adamların geri iade prosodürleride ilginç. Farzedelim bir ürün aldınız 10 taksit ile. Ürünü iade ettiğiniz zaman paranızıda size taksit taksit ödüyorlar geri. Böyle saçma bir firma yok.

iide abi bankadan catir catir bir butun halinde aliyor o adamlar parani.. sonra sen bankaya taksit taksit oduyorsun, tuketici haklarina gore boyle bir yetkileri yok, kaldiki essek olusu kadar cezasi var bu durumun.

TKD e bir sikayete bakar bu durumu ispat edebilirseniz, surundururler valla adami :)

şimdi senin cevabından sonra bir daha okudum sözleşmeyi. Evet parayı geriye taksit taksit ödüyorlar. Bunu yapanın da banka olduğunu yazmışlar sözleşmede. Bankayı öne sürüyolar yani. Ama yine de saçma
Sosyal ağlarda paylaş

@-Crawler-
abi bence sen bu durumu tuketici dernegine gotur ve bir danis, bankanin sana taksit taksit parani odemesi, bankanin ciddi anlamda zarar etmesi anlamina gelir.

Cunki banka, saticiya parayi pesin odedi, saticidan da parasini taksit taksit aliyor olmasi gerekir.

yada banka saticidan parasini pesin aldi, banka uyaniklik yapiyor demektir bu durumda..

bi sormak lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

H.B Kredi kartına İade Prosedürü

Kredi kartına İade Prosedürü:

Alıcının cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya Hakem heyeti kararları ile Tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda ,alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:

Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır.D-MARKET(hepsiburada.com) bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra ,Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların Müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda,konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları,yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır.Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları ,eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra , iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda D-MARKET,Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği Müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz.Üye işyeri yani D-MARKET,bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup,Üye işyeri yani D-market ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince Müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade ,D-Marketin Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra ,Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

Alıcı, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüd eder.

Sosyal ağlarda paylaş

hiç bir stokları yok, bir sürü firmadan tedarik ediyorlar malları. biz sipariş geçtiğimizde onlar da kendi tedarikçilerine sipariş veriyolar o yüzden de gecikmeler direk patlıyor.

Ben de 4 kere telefon aldım, bir keresinde 1 ayda tedarik edemediler, siparişi iptal edip başka bi siteden 2 günde getirttim :)
Sosyal ağlarda paylaş

-Crawler- said:

H.B Kredi kartına İade Prosedürü

Kredi kartına İade Prosedürü:

Alıcının cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya Hakem heyeti kararları ile Tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda ,alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:

Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır.D-MARKET(hepsiburada.com) bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra ,Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların Müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda,konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları,yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır.Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları ,eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra , iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda D-MARKET,Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği Müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz.Üye işyeri yani D-MARKET,bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup,Üye işyeri yani D-market ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince Müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade ,D-Marketin Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra ,Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

Alıcı, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüd eder.

banka uyanikmis lol :)
Sosyal ağlarda paylaş

Telefon etmen lazım arkadasım aynı cevapları alıcaksın genede ama ole bıze ulasınla bırsey elde edemıyorsun hazır cevap gonderıyolar cunku .Bu arada ıddıa ederıkmı telefonla aradıgında 17 ıncı bekleyen kısı olucaksın Fıks 17 kısı beklıyor oluyor hatlarında anlamadım gıttı :D .Benımde oldukca fazla olayım var bunlarla

Telefon: (0216) 633 10 00
Sosyal ağlarda paylaş

Bende senelerdir sorunsuz kullanıyorum HB'yi. Max.2-3 gün beklemişimdir tedarik için. Ama geçen Aralık 14ünde verdiğim kedi mamasını hala tedarik edemediler, ki ürün yorumlarında 2-3 günde elimizde fln diolardı. :D Bakalım, bi kaç güne daha gelmesse iptal ederim.

Arada başka kullandığınız, güvendiğiniz, tavsie edeceğiniz site var mı kedi maması için? (2kg Royal Canin Persian Kitten arıyorum.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...