Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

lvl 14 halimle purple flame shield, bir iki güzel ring + bol miktarda soul aldım.. 1-1'de dragonlar yok ve girişin ordaki kapı açık.. direkt yumulun hakkaten..

bir de 5-1'de bir merdiven varmış pure white'da açılan.. yetebilir miyim acaba? çok istediğim bir silah var orda..
Sosyal ağlarda paylaş

yahu pit'te miralda'dan kaçarken merdivenden düştüm.. o da benim arkamdan atladı ve düştü asdfsa..

geri döndüm cesedi almaya.. lootlayabiliyorum.. sadece ondan alacağım soulları alamamış oldum..

acep tendency'i etkilemiş midir?.. -3 diyordu.. pure white sıfırlanınca üstüne bu -3 de gelip pure black'te bırakmasın beni :S..
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:
ya pw yi nasıl somurucez tam olarak bi el uzatın :).nerde somurelim

abi mesajımda yazdım ya bir şeyler =).. daha 4-1 bossunu yeni kestiğim için çok ilerileri bilmiyorum.. ama 1-1'de başlangıçın hemen orda solda bir kapı var.. ora açık mesela.. orada biraz lootlanacak ceset var.. devam ettiğinde miralda'nın oldugu pit'e ulaşıyorsun.. kesebilecek güçteysen femalelar için bir set, bir de güzel yüzük düşürüyor.. kesemesen bile iyice geriye çekip arkasından koşup pit'e girebilirsin.. orada da dikkatli atlayıp zıplayıp colorless demon's soul falan alabiliyorsun..

ayrıca köprünün ordaki ejderhalar yok.. soldan gidip ganimetleri toplayabilirsin..

3-1'de 2F koridorunda normalde açık olmayan yerler açık.. ama ben yine de açamadım bir çok kapıyı.. 3-2'den anahtar almam gerekiyormuş sanırım.. kesin güzel şeyler vardır..

sonra 5-1'de yine pure white'da çıkan bir merdiven varmış.. daha ulaşmak nasip olmadı.. istarelle gibi bir silah alabiliyorsun orada da..

daha bir sürü var işte.. http://demonssouls.wikidot.com/world-tendency.. şurdan bakıp bakıp yap.. yeni başladığım için ilerdekileri yapamıyorum ben..

Sosyal ağlarda paylaş

@spyro:valla soul lvl 60 oldum.o ejderhayı falanda kestiydim ztn :)

miraldaya bakayım bi bari.4-3 teyim ben suan.

biraz pvp kovaliyim dedim ama fena yardırıyor insanlar.1-2 vuruşta alıyolar beni çözemedim:)

bide bu colorless demon cıkan şeyler pw ile gelen birşey mi.

4-2 de bi tane var ondan.ama oraya nasıl gidiceimi bilemedim.uzaktan goruyorum ama :)

2-1 dekini kestim.tesaduf gordum ztn asansorun ordaymış.

bdie 4-1 in hemen girişinde bi tane phantom var.adamı kesemiyorum.direk healliyor.tek vuruştada alıyo beni
Sosyal ağlarda paylaş

spyro verdiğin linke baktımda.ben black tendecy de oynuyomusum direk ahahah

mesela miralda da sana yüzük düştü bana elindeki silah.white oluyo seninki benimki black

mesela 2-2 de mağarada aşagı inerken solda scivir diye bi heriv var.white tendecy de gidip keel smasheri gosteriyosun sana pure bişi veriyo.bende black oldugu için direk phantom olarak daldı kestim bişiler çıktı içinden :)

yani wikide okuduklarım black tendecy ile uyusuyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...