Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fin helm arıyorum 1250 k para var bulabilirmiyim gerçi hergün 400 k para kazanıoz adam gibi oynarsaq

batistuta1907

Öne çıkan mesajlar

said:
DeSo, 13 Haziran 2004 19:31 tarihinde demiş ki:
said:
batistuta1907, 12 Haziran 2004 23:06 tarihinde demiş ki:
bulabilirmiyim gerçi hergün 400 k para kazanıoz adam gibi oynarsaq

usta senin job ne ve rija etsem nasıl kazandığını söyler misin??

level 68 im ben o önemli hp 5600 byalan' a giriyorum denizkızı adını tam hatırlamıyoruum obexxx die gidiyor 3 ve 4 kata in marseler var bi alt katta mavi balıklar ve kırmızı balıklar var onalrdan fin felan düşüyor ordan günde rahat bi 150 k topluyorum sora orc duxx da girdiğimde ordanda bi 100 k cıkartıyorum en son pramit te giriyomum 3 ve 4 kata mumyalar felan var archer iskeletorlar felan kemik memik felan topluyorum yani günde 300 -400 k kazanıyorum adam gibi oynarsam anladın taib herseyden önemlisi levelinin yüksek olamsı lazım heal dolmasını beklemeden seri bi şekilde öldürecen
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
lvl dusukken kestıgın mob lardan cıkan esyaların parasıyla lvl 70 dekı bır degıl.o obexxxxx dedıgınde obeaune.bence sırf obeaune kes paranın gozune vurursun.ordan 7 whıterless rose 3 fın helm.30 cıvarı frozen bıseydı adı ondan cıktı bana.cok da rahat kesıyorum.hele kart fln cıkarsa cok rahat para kırıosunuz.2 tane marse kartı 700k ya sattım.

xued hatırladıgım kadarıyla su sıralar boa ve pecopeco kesmen lazım senın.eger onları kesıosan en ıyısını yapıosun.bıraz daha sonra morroc un asagısında hode lar var onları kes.daha sonrada byalan adasında 3 veya 4 ncu katta obeaune var onları kes.second job a gectıkten sonra obeaune lerın altındakı katta dolanabılırsın.ama dıkkat et mermanlar cok zorlar.veya geffen dungeon un 3 veya 4 ncu katında nıghtmare ler fln var onları kesebılırsın.ama yanına bı aco veya prıest alman gerekır.[signature][hline]Ragnarok
Oqularis lvl 70/30 Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

1-1,250 civarı fin helm fiyatları rahat bulursun.
Ayrıca güde 400k rahat yapılır, söylediği yerler cidden o kadar para kazandıran bölgeler. Ben genelde payon cave 4 de kasıorum sohee, munak, bongun ve soldier skellerden eğer item düşürürsen çok ii para gelir. Slotlu muffler 10 slotlu shoes 200k munak ve bongun şapkası 300-400k soldier skel card 1,5m sohee card 1,5m ben öylke para yaptım.[signature][hline]I can't remember anything
Can't tell if this is true or dream
Deep down inside i feel to scream
This terrible silence stops with me
Sosyal ağlarda paylaş

Payon 4 güzelde flee biraz yüksek ister. Obeanue lar o kadar istemiyor. Para için şahsen flee önemli.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Bak o konuda bişi diyemem benim flee hep yüksek olduğu için bi fark yaratmıyor açıkcası.:)
Bu arada imzana katılıyorum kesinlike kız charlar çok tatlı heleki acolyteler(priest değil bildiğimiz yurdum acoları) sırf o yüzden bi tane kasıyodum da sıkıldım.:D[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

Hunter varda işte artık ne zaman devam ederim bilmem. Birkaç sorunum varda o zamana kadar açtırmam herhalde acci.[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...