Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hikaye

Economics

Öne çıkan mesajlar

Var gücüyle koştu bana doğru . O anda arkamda beni öldürmeye gelen adamı eski sevgilimin yolladığını bilmiyordum . Batan güneşin tadını çıkarırken garip bir his uyandı içimde . O an arkamı döndüm ve onu gördüm . Gözlerinden öldürme isteği fışkırıyordu sanki . Bu onun için eğlenceli bir egzersiz gibiydi . Bıçağı bana sokmadan önce kıvrak bir hamleyle yerdeki çöp tenekesi kapağını aldım ve onunla kendimi korudum . Şaşırmıştı ama bu işi onun için daha zevkli bir hale getirmiştim . Avının direnmesinden hoşlanan adamlardandı , sonunda beni öldürmekten alacağı zevk...

"LANET OLSUN YAZAMIYORUM" dedi yazar. Küçücük odasında oturmuş loş ışıkta hikaye üretmeye çalışıyordu . Çok sade bir evi vardı yazarın . Koca evde eşyaya dair olan tek şey masanın üstünde birikmiş, son kullanma tarihi geçmiş olan faturalardı . Elektriğini kesmişlerdi ilk . Yazar bunu fırsat olarak görmüştü , bir mum ve bir mürekkepli kalemle ilham geleceğini sanmıştı ama olmamıştı . Her zamanki gibi en çok satanlar listesinden en uzaktaki insandı o . Faturalarını ödemek için kelimelerini kullanmaya çalışan sıradan bir yazar .

devamı haftaya
Sosyal ağlarda paylaş

1) Cümle bitimine nokta konur, boşluk bırakılır, sonra yeni cümleye başlanır.
2) "Var gücüyle koştu bana doğru". Hikayenin başına olayın ortasından girip bunu devrik cümleyle aktarmak gerçekten çok demode artık.
3) Fakat yeni başladıysan doğru yoldasın, evvela taklit, sonra özgün eserler.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok be dostum hep merak etmişimdir hikaye vs. yazmak , gece de aklıma geldi bi yarın yaziyim öyle baştansavma ne olucak diye . Noktalama işaretleri konusunda kıtım artık okuduğum şeylerdeki noktalama işaretlerine dikkat ediyorum naıl kullanılıyormuş diye . Amacım ne hobi olarak ne de iş olarak yazı yazmak . Sadece nasıl yazılıyormuş diye merak ettim dediğim gibi . Hoş birşey ama benim gibi az okuyan adamın yapabiliceği birşey değil :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...